Wpis z mikrobloga

Zapraszam na Garść newsów na 21 października #garscnewsow

TXT TUTAJ
urarthone - Zapraszam na Garść newsów na 21 października #garscnewsow

TXT TUTAJ

źródło: comment_1634851585jPXVDLBy4oTVs7xUGFiQcA.jpg

Pobierz

To jest NEWS dla mnie...

  • Bruce Liu wygrywa Konkurs Chopinowski 10.0% (58)
  • 11 mln za dzieło Abakanowicz 4.1% (24)
  • Muzea wchodzą na OnlyFans 36.4% (211)
  • 100 tys. zł dla mężczyzn vs. 50 tys. zł dla kobiet 5.7% (33)
  • Trzech facetów to genialna pisarka 33.7% (195)
  • Salon gier SEGA wraca! 10.0% (58)

Oddanych głosów: 579

  • 36
  • Odpowiedz
@urarthone: 2. Dzieła Magdaleny Abakanowicz można sobie ot tak obejrzeć w Orońsku pod Radomiem, stoją sobie w takim parku pod gołym niebem wraz z innymi rzeźbami za setki tysięcy PLN. Byłem tam na wycieczce rowerowej, wstęp bezpłatny, teren ogrodzony, ławeczki, rzeka, co kilka kroków rzeźby najlepszych artystów z całej Polski. Niesamowite miejsce, gdy jesteś tam to myślisz dlaczego to wszystko tam jest? W takiej dziurze a nie w muzeach? Centrum Rzeźby
  • Odpowiedz
@urarthone Wpisz w nawigacji Google albo Yanosiku ,,Źródła królewskie", doprowadzi Cię na parking. Na żadnych mapkach nie ma tego parkingu, ale jak już trafisz to wjedziesz ścieżką w las (jest strzałka z napisem Królewskie Źródła) i masz kawałek asfaltu, po prawo na początku parking ale tam nie stawaj bo na końcu drogi masz za kilometr następny parking. A potem z buta. Jutro gdy będę przy kompie to rozrysuję mapkę i wyślę na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@urarthone: 4. Sponsorzy wiecej płacą za reklamę podczas meczy męskich które ogląda nieporównywalnie większa liczba widzów co przekłada się na większe nagrody?

Niesamowite, kto by pomyślał. Podejrzewam, że kobiety i tak w tym przypadku otrzymują więcej od mężczyzn jeśli weźmie się pod uwagę stosunek wygenerowanych zysków przez organizatorów do nagród.

Od razu przypomina mi się szczekanie kobiecej reprezentacji USA w piłce nożnej gdzie okazało się, że panie zarabiają więcej na krajowym
  • Odpowiedz
@josedra52: Racja, sponsorzy bardziej niż ktokolwiek patrzą, żeby nie wypaść źle, też prawda?

No nie, współczynnik w SP jest ponoć liczony tak, żeby było sprawiedliwie, czyli tutaj sprawiedliwie kalkulujemy na ile setek osób, co zaczynały rozgrywki, żeby na końcu było ok?

A to fajne wyliczenia w sumie, przyznaje przegapiłem, ale też traktuję jako specyfikę USAńskiego pierdzielenia i marudzenia.
  • Odpowiedz
Mnie zawsze ciekawi dlaczego wszystkich takie rzeczy bolą jak kobiety są poszkodowane a jak w druga stronę to jest ok np wiek emerytalny


@zibizz1: kto mówi że to ok?
  • Odpowiedz