Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
GŁUPIA QURW@ która wdraża mnie na jej stanowisko bo awansowała (nie zdziwił bym się jakby to było przez łóżko bo lata po wszystkich kierownikach i jest to typowa ładna typowa korpo babka) na wyższe stanowisko (jeszcze jest ze mną w biurze bo nie ma dla niej miejsca tam gdzie siedzą ludzie na jej stanowisku), od około miesiąca stała się taką SZMATĄ że mam ochotę się zwolnić by zrobić jej na złość aby musiała wrócić na swoje stare stanowisko (na którym pracowala ok. 13 lat) bo nikt inny tego nie robi.

Pracuje od 30.08, od ok. 5/6 tygodni pracuje praktycznie sam, ale są takie momenty z rzadkimi sytuacjami że jednak musi mi coś jeszcze wytłumaczyć bo nie tłumaczyła mi tego wcześniej (aż 2 tygodnie szkolenia... SZALEŃSTWO! NA PEWNO WSZYSTKO UMIEM! I NA WSZYTKO JESTEM GOTOWY!!). A ta do mnie z bulwersem odszczekuje "nie wiem" jak o coś się zapytam i mnie zlewa (jeszcze jakby pracowała, a ta siedzi na telefonie) ...

#pracbaza #gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calka-rekurencyjna: Też na próbnym, i dopóki nie przeniosła się oficjalnie do innego działu na nowe stanowisko to była pomocna, ale dosłownie od 3 tygodni praktycznie ma mnie w #!$%@? jak coś się zapytam. Praca nie jest ciężka, to co mam wytłumaczone i robię to regularnie to już robię automatycznie bez problemu, ale tak jak napisałem coś co robi się raz na jakiś czas, coś innego np. myk by zamówiły się wcześniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smarterMe: Wiesz w praktyce miała mnie szkolić przez miesiąc. Po 2 tygodniach jak zobaczyła że daje radę to zaczęła się zajmować swoimi rzeczami, ale jeszcze oficjalnie 2 tygodnie miałem być szkolony, a po 2

A ta do mnie z bulwersem odszczekuje "nie wiem" jak o coś się zapytam i mnie zlewa (jeszcze jakby pracowała, a ta siedzi na telefonie) ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smarterMe: @calka-rekurencyjna: #!$%@? idę po pracy do kierownika i powiem mu mniej więcej że są takie sytuacje które raz na jakiś czas się pojawiają i nigdy nie były mi wytłumaczone a nie dostaje od niej żadnej pomocy i niech coś z tym działa, albo żeby miał świadomość że jak są jakieś problemy to właśnie przez to że nie bylo mi to wytłumaczone.
@algus jeżeli podpisała aneks do umowy, to z powodu Twojego odejścia nie wróci na poprzednie stanowisko- ewentualnie zostanie poproszona o pomoc we wdrożeniu Twojego następcy- więc myśl, że zwalniają się zrobisz jej na złość, raczej nie wyjdzie.
Skoro masz braki w szkoleniu, ale okres szkolenia już się skończył- to ewentualne pytania kieruj do swojego przełożonego, może to nie jest wiedza tajemna, która również posiada, może są opisane jakieś procedury na to, albo