Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa
Nie chcę martwić kibiców Lecha, ale jak obserwuję nasza kochaną ligę to nie pamiętam sytuacji, żeby jakiś klub utrzymał dobry poziom cały sezon. Niektóre kluby wpadają w dołek na początku sezonu (ostatnio Piast), były też przypadki że na półmetku sezonu w czołówce znajdowała się np. Cracovia, żeby na koniec sezonu martwić się czy w ogóle uda się zagrać w europejskich pucharach. Więc też na waszym miejscu bym się cieszył, jak by moja drużyna tak wygrywała, ale z drugiej strony polewajcie się zimną wodą bo to daleka droga jeszcze. Legia w drugiej części sezonu często włącza tryb wygrywania 1:0 po beznadziejnych meczach, ale punkty się zgadzają.
  • 14
  • Odpowiedz
@Maver87: podejrzewam, że jak się wyprzedadzą na zimę to się skończy dobry czas. Rutek niezdolny do tego? Niech się kibice Lecha wypowiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thority ja tam myślę, że z Lecha to tylko Kamiński jest łakomym kąskiem. Reszta pewnie też może dostać jakieś oferty, ale Lech zdaje się być na takim poziomie, że nie będą go interesowały 2 miliony euro za któregoś ze swoich kluczowych grajków.
  • Odpowiedz
@Maver87: tym bardziej, że Raków i Lechia nie śpią, a może się okazać, że to sezon Śląska Wrocław tylko na 23.10.21 jeszcze tego nie wiemy xD
  • Odpowiedz
@Maver87: w sumie początek Lecha był taki niemrawy, a teraz się rozkręcają. Równie dobrze ich dołek to mogą być takie wygrane 1:0, wiele zależy czy konkurencja będzie kroku dotrzymywać
  • Odpowiedz