Wpis z mikrobloga

@Hrjk:
rzymian 9 20-21

O człowiecze! Kimże ty jesteś, że wdajesz się w spór z Bogiem? Czy powie twór do twórcy: Czemuś mnie takim uczynił?

Albo czy garncarz nie ma władzy nad gliną, żeby z tej samej bryły ulepić jedno naczynie kosztowne, a drugie pospolite?
  • Odpowiedz
@dupo_kanapka: skoro nie każdy może zostać zbawiony to po #!$%@? wciskacie te swoje ciemnoty wszystkim i wszędzie? A co ze zdaniem, że idźcie i nauczajcie? Po co nauczać skoro bóg i tak już wybrał kogo zbawi? xD po co być dobrym człowiek, skoro z góry jestem przeznaczony na piekło? Mogę mordować i rabować? xD

"O człowiecze! Kimże ty jesteś, że wdajesz się w spór z Bogiem? Czy powie twór do twórcy:
  • Odpowiedz
@dupo_kanapka: no słyszałem ale co oni mają tutaj wspólnego z tym, że napisałeś, że nie każdy może zostać zbawiony?

Skoro Bóg istnieje zawsze a wiara chrześcijańska istnieje już 2000 lat to dlaczego nadal mniejszość populacji świata to chrześcijanie. MNIEJSZOŚĆ.

Codziennie sprzedaje się więcej butelek coca coli niż jest obecnie wyznawców chrześcijaństwa - czy to oznacza, że coca cola ma lepszych "misjonarzy" niż bóg?
  • Odpowiedz
@sipcabej:

Skoro Bóg istnieje zawsze a wiara chrześcijańska istnieje już 2000 lat to dlaczego nadal mniejszość populacji świata to chrześcijanie. MNIEJSZOŚĆ.

w jaki sposób to ma świadczyć o nieprawdziwości co z tego że jakaś religia ma ileś tam lat jeżeli predestynacja jest potwierdzona przez biblię to oznacza że Bóg nie zbawia wszystkich
  • Odpowiedz
@dupo_kanapka: Ale dlaczego bóg jest tak ohydnie niesprawiedliwy i okrutny że niektórych tworzy tak, że są skazani na wieczne męki w piekle, a innych tak żeby po śmierci się chillowali z dżizasem w niebie? Ja bym nie chciał takiego boga
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2:

Ale dlaczego bóg jest tak ohydnie niesprawiedliwy i okrutny że niektórych tworzy tak, że są skazani na wieczne męki w piekle, a innych tak żeby po śmierci się chillowali z dżizasem w niebie?

dla swojej chwały

niesprawiedliwy

gdzie tutaj taką ceche widzisz jeżeli Bóg nie wybrał nikogo ze względu na jego cechy czy uczynki nikt podczas wyboru nie został odrzucony z powodu jakiekolwiek cechy
  • Odpowiedz
Kimże ty jesteś, że wdajesz się w spór z Bogiem?


@dupo_kanapka: Rozumną istotą niestety zmuszoną do wybrania poglądu na temat Boga wobec mnogości koncepcji i niejawności istoty wyższej która w najlepszym dla takiego pojmowania wypadku jedynie wysyła od czasu do czasu znaki
  • Odpowiedz
dla swojej chwały

@dupo_kanapka: Dla swojej chwały tworzy ludzi w taki sposób, żeby ich przeznaczeniem były wieczne męki? No to niezły psychopata musi być z tego boga.

gdzie tutaj taką ceche widzisz jeżeli Bóg nie wybrał nikogo ze względu na jego cechy czy uczynki nikt podczas wyboru nie został odrzucony z powodu jakiekolwiek cechy

Nie wiem co tu napisałeś. Serio, jest to tak nieskładne i pozbawione znaków interpunkcyjnych że nie mogę
  • Odpowiedz