Wpis z mikrobloga

- tibijczyk 2k06
- jest 2k21
- płaczesz w internecie, że tibia umarła na 7.6
- nigdy nie grałeś na rl tibi, ale wiesz, że jest gówniana
- jako argumenty podajesz rozwaloną ekonomie i łatwość gry
- szukasz ots aby poczuć stary vibe
- grasz 15 min i odpalasz bota, bo lvl leci za wolno, nie chce ci się farmić przez tydzień plate seta
- najlepszy spot jaki istnieje to raty pod thais
- emocje jak przy wiązaniu butów
- usuwasz tibie i płaczesz w internecie, że tibia umarła
- brak profitu
#tibia
  • 13
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz bo Tibia w pewien sposób zdechła jako gra MMORPG - została jako zwykła gierka, a duch RPG umarł wraz ze zmianami które zabiły interakcje między graczami. Zaczęło się od run, poprzez potiony, a sklep dobił całkowicie. Teraz nawet nie idzie znaleźć 4 osób na Desert Questa czy Anihilator, bo nikt nie robi questów tylko każdy expi na 3 tych samych miejscach
@Insane_Mike ja nie mówiłem że nowości czy udogodnienia są złe, bo są wygodne, ale o tym że te udogodnienia jednocześnie ułatwiły i ulepszyły grę oraz zabiły interakcje między graczami, bo teraz sprzedajesz np. BoHy na markecie wystawiając ofertę, a kiedyś przynajmniej trzeba było się wysilić i popisać do ludzi, a przy okazji można było poznać kogoś ciekawego. A teraz nic, cisza każdy tylko expi i patrzy na siebie
@FoxX21: ale gówno gadanie. Musiałeś stać godzinę w depo żeby znaleźć kupca który i tak jeszcze się z tobą będzie kłócić zamiast sobie grać. Co do poznawania ludzi wystarczy chodzić na expa i tam już jesteś w stanie poznać osobę przez wspólny exp.

A teraz nic, cisza każdy tylko expi i patrzy na siebie


U mnie na serwerze co chwile jest jakiś dym na chacie, bo ktoś się z kimś pokłócił,