Wpis z mikrobloga

@WyslijNaPwUlubionegoMema: Mam viofo A119 v3 (z GPS, tym na obiektyw i podłączeniem elektrycznym).

Jest bardziej spoko, trzeba kartę wyciągać, aby zgrać nagranie (podłączam do telefonu). Rozładowała mi akumulator pracując w tle przy odcięciu na 11,8V.
Ale też krótkie trasy robię i aku stary, więc może zbieg okoliczności.

Drugą mam viofo A129 duo, bo potrzebowałem na tył i ta mi ciągle zapychała kartę pamięci, bo żona parkuje w pracy tak, że ciągle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyslijNaPwUlubionegoMema: myślę nad zakupem https://www.x-kom.pl/p/640688-wideorejestrator-vantrue-n4-2-5k-2-45-155.html funkcja nagrywania środka auta gdzie widać przez boczną szybę wydaje mi się spoko opcją jakby ktoś na parkingu obił ci bok drzwiami.

Pytanie do Mirków jak chowacie przewód do aku w podsufitce? Mam w bmw akumulator z tyłu, no i chciałbym też kamerkę na tył i fajnie jakby przewody nie walały się luźno po podłodze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wujogm: chodziło mi bardziej o skrzynkę z bezpiecznikami. No i tylna kamerka też musi być połączona z przednią. X3 G01
chce kupić kamerkę do auta, na co warto zwrócić uwagę?


@WyslijNaPwUlubionegoMema: Daruj sobie rejestratory z wyświetlaczem. Każdy wyświetlacz jest i tak zawsze za mały, aby oglądać nagrania. Do tego niepotrzebnie zwiększa wielkość urządzenia.

Lepiej kup sobie coś małego i zgrabnego, a nagrania i tak obejrzysz na komputerze po wyjęciu karty SD.