Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupić Skyrima Special Edition i Fallouta 4 z jakimiś 6 oficjalnymi dodatkami za 115 zł na Ps4? Nigdy nie grałem w te gry a głównie to Skyrim mnie interesuje, coś ostatnio mnie zaciekawił i nie raz coś o nim słyszałem ale nigdy jakoś nie wziąłem się za ten tytuł. Poradźcie mi gra jest warta uwagi na Ps4 czy bez tych różnych modów już nie robi takiego szału?

#ps4 #skyrim #gry
Pobierz Kiritsugu1155 - Opłaca się kupić Skyrima Special Edition i Fallouta 4 z jakimiś 6 ofi...
źródło: comment_1635068326tizg16jLGNOQVDrWXk5foe.jpg
  • 16
@Kiritsugu1155: Fallout 4 to taki Skyrim, ale w świecie postapo. Duży świat, dużo ciekawych miejsc. Zawsze misje główne możesz odstawić na bok i budować własną osadę, zajmować się misjami pobocznymi, odkrywać mapę.
Sama główna misja też jest w porządku. Ale tak czegoś mi w tym świecie brakowało.
Ogólnie za taką cenę warto, ale z czasem robi się nudno i powtarzalnie.
@Chrystus
@Desolator bardziej chętny byłem na Skyrima bo nie przepadam za fps na konsoli a w takiej paczce bym przygarnął, ale jeśli mówicie ze Skyrim za chwilę ma być nowy to faktycznie się nie opłaca, poczekam zobaczę jaka będzie ta odświeżona wersja i wtedy może kupię.

@CralencSeedorf właśnie tego się obawiałem i dobrze ze zapytałem że bez tych ulepszeń gra będzie przeciętniakiem, od jakiegoś czasu ciekawi mnie ten scyrim czy szukam coś
@CralencSeedorf właśnie zaciekawił mnie przez ten otwarty świat i klimaty fantasy, chociaż świat nie musi być otwarty ale fajnie by było mieć tą swobodę. Wydaje mi się że większość takich tytułów już ograłem, ale jeśli masz jakieś propozycje to jestem na nie otwarty ;)
@Kiritsugu1155: Wiedźmin 3 i Kingdom Come to takie pewniaki. Mają zarówno fajną historię i oferują jakąś swobodę. Ten drugi to trochę mniej fantasy, ale nadal średniowieczny klimat. Assassin's Creed: Odyssey jest całkiem przyjemny w małych dawkach, historia niezbyt ciekawa, ale świat jest super, graficy się postarali.

Z rpg akcji, ale już nie fantasy, masz Mass Effecta, trylogię w odświeżonej edycji i oba Deus Exy.
@Kiritsugu1155: Może zaciekawi Ciebie świat Dishonored. Taki steampunkowy Deus Ex. Bardziej skradanka niż gra akcji z otwartym światem. Ale za to rozgrywka jest wciągająca. Chociaż sam świat jest pusty. Więcej w nim przeciwników niż zwykłych obywateli.

Jest też Horizon Zero Dawn. Też otwarty świat, ale mało w nim zadań pobocznych, co też można uznać za zaletę.

Ale jeśli lubisz Fallouta, to koniecznie ograj Fallouta New Vegas, chociaż stara gra, to fabularnie
@CralencSeedorf
@Chrystus kurde dzięki za chęci ale większość już ograna, kingdom come wygląda ciekawie ale na Ps4 zostaje tylko opcja fps, a deusy czy ogólnie fps na konsoli to trochę nie mój klimat.

Najlepiej jak by to była gra z perspektywy 3 osoby w klimatach fantasy jak wiedźmin 3 czy Horizon ale takie gry o których wiedziałem już dawno ograłem, próbowałem też soulsow czy bloodborna ale brakuje mi cierpliwośći do tego typu
@CralencSeedorf elexa miałem kiedyś ale wytrzymałem może z 2 godziny, yakuze tez mam już na koncie, Tales of Arise wygląda nawet, taki trochę final fantasy z tą drużyną tylko kłuję w oczy trochę ten brak krwi ale po przymknięciu oka może być nawet nawet ;)

A nie znasz czegoś takiego w klimatach fantasy ale z taką brutalnością, krwią itd? Czegoś takiego Ostanio trafiłem na ten koreański projekt gry i jeśli faktycznie wyjdzie