Wpis z mikrobloga

@rexxaris: @hrabia_monteprzegryw: Dziewczyna wybrała swoje najlepsze możliwe zdjęcie i dodała je na > /RoastMe na Reddicie.
RoastMe to w pewnym uproszczeniu subreddit polegający na tym że ktoś wrzuca swoje zdjęcie a inni mają go skrytykować na bazie tego co widać.
Dziewczyna spodziewała się że krytyki nie będzie, a jedynie zalew spermiarstwa i białorycerzenia pod jej postem (dodała ckliwą historię, jak to zupełnie nie ma hajsu + pali tylko trawę cały
@rexxaris: już znalazłem tekst
Hahaha Uwielbiam jak wiele osób wspomniało o moich ustach. Dostałam to od mamy! Powiedziałem, że pieczenie mnie nie pochlebia mi :p Ale przyjechałeś tu łowiąc komplementy, prawda? To znaczy, wiesz, że dobrze wyglądasz. Jestem pewien, że wszyscy mężczyźni próbują cię pieprzyć i będą, dopóki nie podrośniesz, a twój wygląd zniknie. Twoje usta są ogromnym atutem, głównym DSL, i jestem pewien, że ciągle otrzymujesz komplementy na twoich ustach
loszka chciała atencji a incel sie #!$%@?ł i napisał esej na ten temat


@dabi: ale wy rycerzyki jesteście smutni xD Laska napisała na RoastMe, czyli subie od jechania ludziom za ich przyzwoleniem, a typ dostał bana za delikatne (bo to było delikatne) obrażanie, nawet nie użył wulgaryzmów czy jej nie wyzwał w sumie napisał całą prawdę. Takie atencjuszki potrafią zepsuć niestety nawet najlepsze miejsca czego tutaj mamy dowód.

To tak jakby