Wpis z mikrobloga

@FenixxPl: skąd wniosek, że ona nie chciała być krytykowana?
Roast me służy pojazdowi po konkretnej osobie, a gość ten tekst mógłby wkleić pod zdjęcie każdej dziewczyny, bo po prostu ich nienawidzi, dlatego ban mnie jakoś nie dziwi.
  • Odpowiedz
  • 40
@Missudi serio? xD Oto chodzi w roastme, żeby przyjąć na klatę każdą krytykę, myślała, że same spermiarskie odpowiedzi dostanie, a tu psikus. Księżniczka się przeliczyła na tyle, że przez nią typ dostał bana na 90 dni i sama usunęła konto xD, a najlepsze w tym wszystkim jest to, że typ nie musiał jej opisywać bezpośrednio, po prostu opisywał jak to wygląda u większości takich księżniczek zwracając się do niej, jak by była
  • Odpowiedz
@lukasus znalazłeś i wrzucileś w translator google, trzeba bylo użyć deepl, bo aż oczy bolały po przeczytaniu kilkunastulinijek i musiałem przerwać, sam jakimś ekspertek os angielskiego nie jestem ale pewnie jakbym na żywo tłumaczył ten tekst to by wyszło o wiele lepiej niż to cos
  • Odpowiedz
@Nwojtek: przeciez tamten temat jest pelen normalnych roastów bez bana, ten esej opa to nic innego jak jedno wielkie zesranie sie przegrywa prawdopodobnie mające mało wspólnego z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@Missudi nie wiem nie siedzę na redicie ogólnie ,to były moje przypuszczenia co do tego suba, aha czyli twierdzisz, że trzeba być chamem żeby w tym uczestniczyć, a wcześniej twierdzisz, ze jego zachowanie na tamtym subie na nie było dżentelmeńskie. Ok xD
  • Odpowiedz
@Missudi dobra, ale tamten sub służy do tego źeby móc się nawet chamsko odnieść dodanego posta, wymagasz tego żeby ktoś kto komuś napisze po chamsku na chamskim tagu, a druga osoba która powinna sie liczyć z tym że dostanie chamski komentarz nie dostanie dżentelmeńskiego komentarza i powstanie z tego afera #logikarozowychpaskow.

@Nwojtek: no ogólnie jako w życiu niedzentelmenskie


O ja #!$%@?, ktoś w internecie zachował się całkowicie inaczej niż w
Nwojtek - @Missudi dobra, ale tamten sub służy do tego źeby móc się nawet chamsko odn...

źródło: comment_1635121339wR3Y0F7GAVbtmpjo66UShT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To jest Reddit, ludzie pieprzą UWIELBIAM tutaj chwasty.


@lukasus: xdddddddd dobre tłumaczenie

w sumie zasugerował, że laska nie płaci za, niejako drogie, zioło bo dostaje je w zamian za ciągnięcie drutów


@Cephalopoda_Ammonoidea: raczej że w taki czy inny sposób jej wygląd sprawia, że jara za darmo, co równie dobrze może sugerować, że ma swoich simpów, którzy stawiają.
  • Odpowiedz
delikatne? On ją #!$%@?ł


@kinesin1000: #!$%@?ł? Nic, czego nie ma na tagu blackpill czy czymś. Można to streścić do "jesteś ładna, więc pewnie masz łatwe życie i rucha cię wielu Chadów, ale uroda przeminie i będziesz w dupie".
  • Odpowiedz