Wpis z mikrobloga

@Aeterna: #youtube #gaming #kanal #gry #yt #qualitycontent #playstation #xbox #ps4 #xsx #xone #pc #ps1

Cześć. Pytanie. Chcielibyśmy z kolegą zacząć tworzyć kanał na YouTube. Mamy kolejno 23 i 25 lat. Duże doświadczenie w grach (od dziecka oczywiście) gry głównie Offline ale również Online. Posiadam sprzęt warty około 30tys zł gdyż na codzień to moje narzędzie pracy. Mamy masę konsol i PC. Jestem też zaawansowany w montowaniu wideo. Mam małe studio. Mamy w planach quality content. Coś w stylu #tvgry ale bez denerwujących sucharów. Coś bardziej w kierunku dyskusji i debat. Co sądzicie? Brać się za to ? Nie mamy aktualnie celu zarobkowego. Chcemy robić jako hobby bo i tak jak się spotykamy to gadamy ciągle o grach. Wyróżniamy się bogatym słownictwem i umiarkowanym poczuciem humoru bez cringe. Staramy się dbać o czystość języka. Content byłby w 4K. Gry nowe i stare. Z pasją od serca. Dajcie znać co myślicie
  • 23
@Aeterna tylko nie nagrywajcie wiedźmina....

Dla mnie idealnym przykładem rozwoju i pracy w tematyce let's play jest Procjon i SargeThePlayer.

Jeśli myślicie też nad jakimiś seriami na kanale warto sprawdzić dokładnie kanały obu panów by wiedzieć jak to robić dobrze, jeden to mały niszowy kanał z wierną grupą odbiorców a drugi to chyba największy kanał w Polsce jeśli chodzi o tą tematykę.
@Aeterna: Rób. Ja na miesiącach też otwieram growy kanał na YouTube, ale pomysł mam inny. Za to w dzieciństwie pamiętam, że z przyjacielem myśleliśmy o czymś podobnym do Twojego. :) Nie oglądaj się na innych, róbcie dla siebie.
@Ich_bin_da: nie chodzi dosłownie że coś jest żenujące czy słabe a chodzi o "Cringe" czyli jak coś słyszysz u kogoś a chciałbyś sam się schować pod stół ze wstydu jakie to słabe, suche i na siłę.