Wpis z mikrobloga

Patrzę że na allegro chodzą od 300 do 700 i pewnie wyżej ale nie mam doświadczenia w waleniu w gary a to ma być coś pewnego by zaraz nie odsyłać czy wystawiać na sprzedaż
@Kondziu5: polecam zacząć od perkusji zabawki. Ja taką kupiłem chrześniaczce bo również wykazywała "talent" perkusyjny. Po jakimś czasie walenia w bęben porzuciła karierę Johna Bonzo na rzecz kolejnej ciekawostki. Dzieci w pewnym wieku bardzo interesują się przez chwilę wieloma rzeczami i ja wychodzę z założenia żeby nie kupować pianina gdy dzieciak kilka razy puknie w klawisz bo wylądujesz z całą masą niepotrzebnych sprzętów. Perkusja, którą kupiłem kosztowała coś koło 200-300 zł.
@konrado12: Dzienks wygląda jak konkretny badziew ale skoro gra to mogę dać jej szanse czy dzieciak chwyci przynętę( ͡° ͜ʖ ͡°).

Bo widziałem perkusje za 112 które drobnym drukiem miały to że nie nadaja się do gry tylko jako element wystroju xD.
@Kondziu5: jak chcesz młodą zniechęcić od razu do grania, to rób jak @konrado12 - kup zabawkę, a nie chociaż imitację instrumentu. Wcale się nie dziwię, że to odeszło w kąt, jak frajda nawet dla dzieciaka była zerowa ¯\_(ツ)_/¯ wysłałem Ci pw z ogłoszeniem, które mogłoby Cię zainteresować. Niestety, inflacja itp - tanio już było.