Wpis z mikrobloga

@swinkapl: O mocy osła po przeszczepie serca xD Super sprawa, jeśli twoją pasją jest grzebanie przy aucie na parkingu pod domem i topienie pieniędzy w słynną zabawę posiadaczy starych aut "Gdzie mi stuka w samochodzie" xD
Mówimy oczywiście cały czas o roku 2021 i kupnie 30-letniego auta xD
O mocy osła po przeszczepie serca


@tellet: #!$%@? jesteś xD ten samochód jest bardzo elastyczny. Ma 2.3l pojemności i 5 cylindrów. Fajnie rozwija moc i zajebiście brzmi. Miałem takie coś w budzie B4. Co prawda w 2007 roku, ale pamiętam, że świetnie się nim jeździło i od dobrego roku szukam takiego czegoś, żeby sobie kupić na weekendowe auto, ale nie mogę znaleźć w interesującym mnie configu. Porównanie z dacią to jest
@partyoverhere: Kozacko, T4 bez wspomagania, remontowane u mietka mechanika, oferujące komfort podróży, na który nawet współczesnych "roboli z produkcji" byłoby szkoda skazywać, to raczej nie jest coś, czym taka firma może się chwalić.
Nowe wytrzymują tyle samo kilometrów, tylko mietek z kluczem 13 już ich nie opieprzy na szybkości i to jedyny powód, dla którego trzyma się takie paliwożerne trupy.
@JudzinStouner: No i co po elastyczności, jak to wciąż 5 garów w 2.3 ze starym automatem 3 lub 4-biegowym, super sprawa.
Tylko lać i jeździć.
Lać dużo xD.
W dodatku zielone, a nie czarne, to już w ogóle zajebiście, w sam raz do miasta albo dla młodego, żeby ew. oszczędności mógł sobie #!$%@?ć w tankowanie paliwa po 6 złotych/litr xD
Nawet telefonu nie odbierzesz bez dokupienia BT, a klima jeśli już
chyba nigdy nie miales zadnego starszego auta jezeli myslisz, ze ciagle sie przy nich grzebie


@swinkapl: przy tym nalocie, wieku, silniku i skrzyni masz gwarantowane, że będziesz co chwilę u mechanika, albo co chwilę będziesz grzebał XDDD Drogie ubezpiecznie, niektóre części już trudno dostać, pali jak smok i nie jedzie do przodu. No super interes XD
@geuze to muszę swoim autom powiedzieć że nie spełniają gwarancji wykopka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ubezpieczenie grosze, bo jeszcze ojca jako właściciela wrzucisz a siebie jako współwłaściciela. części dostępne normalnie od ręki, co wg ciebie jest nie do kupienia? Pali dużo na pewno, a końcu stare 2.3 z automatem, jedzie do przodu normalnie jak ktoś nie musi być Kubica. Na codzien poruszam się autem z 55km i żyje,
co wg ciebie jest nie do kupienia?


@swinkapl: ano spróbuj np. kupić sprawną wiązkę od kierunkowskazu za jakieś sensowne pieniądze XD Przynajmniej ojciec narzekał ostatnio, z reflektorami też miał jakieś historie.
@lossiemkos89: Kużwa mi Ojciec da swojego starego mercedesa w 210 z 1999 roku, najlepszy samochód na świecie. Mam teraz Fiata stilo do tuczenia, fiata fiorino z 2015 i mondeo z 2013... Mercedes by najlepszy :(