Wpis z mikrobloga

ubezpieczenie grosze, bo jeszcze ojca jako właściciela wrzucisz a siebie jako współwłaściciela


@swinkapl: Jak się stary zgodzi mieć wyższe OC i ew. zwyżki jak młodziak w coś przysoli albo zarysuje.

Pali dużo na pewno, a końcu stare 2.3 z automatem

Nie trzeba być wybitnym matematykiem, aby dało się stwierdzić, że 3 lub 4 biegi w hydrokinetyku i większej pojemności, to nie jest szczyt ani nawet wyżyna ekonomii, jeśli auto ma służyć
@Fajoski prawda gniło na potęgę, miałem w automacie, na liczniku 500 tysięcy km, czyli koło miliona,olej nigdy nie wymieniany w skrzyni i działało to lepiej niż automaty w nowych autach. Żałuję że sprzedałem strasznie...
@tellet: ale my mowimy o aucie za 5 tysiecy, wiec jakie 7 biegow, jaka dacia ktora bedzie wiecej palic. Nie wiem w ogole o czym ta rozmowa. Pomijajac autentycznosc opisu, to - jezeli przyjmiemy ze to jest prawdziwe ogloszenie - mial zapewne do kupienia stare audi od kogos tam po znajomosci. Wzial i myslal, ze dzieciak sie bedzie cieszyl, a dzieciak ma w dupie. Nie rozumiem sytuacji, bo ja bym sie
o faktycznie ojciec powinien wziac syna do salonu i strzelic mu auto za 60 tysiecy.


@swinkapl: Nie, ojciec powinien podejść do gówniaka i powiedzieć tak: Słuchaj mam tutaj takiego gruza do kupienia reflektujesz? Z bomby takich niespodzianek się nie robi.
@swinkapl: W tej cenie lub za niewiele więcej (być może akurat zamiast nabicia klimy- jeśli w ogóle jest i montażu bluetooth) możesz dostać choćby Golfa, Paska czy inną Astrę trójkę, która nie wygląda już jak marzenie starego z komuny, są do niej wagony części i możesz ją zawsze zamienić na kolejną astrę czy golfa.

@kinesin1000:

80tką komfort jazdy jest taki sam jak nie lepszy niż nowymi tanimi furami. Szkoda tylko
ale ja i tak z reguly jezdze z otwartymi szybami bo lubie sluchac co sie dzieje dookola


@kinesin1000: a ja dbam o płuca i uszy, zresztą z otwartymi oknami to nawet przez ten głośnomówiący nie pogadasz, że o głośniejszej muzyce bez wyglądania jak typowy wsiur w wersji "umcyk z tubom", nie wspominam.
Nie ma nic gorszego na tym świecie od starego który uważa się za najmądrzejszego na świecie.


@Kroledyp: Nie ma nic gorszego od niewdzięcznego bachora.
O mocy osła po przeszczepie serca xD Super sprawa


@tellet: B3ka waży poniżej 1100kg to z manualną skrzynią biegów zbiera się całkiem nieźle. Gorzej że tam jest ten mechaniczny wtrysk KE-Jetronic i jak coś tam jebnie to ze świecą szukać kogoś kto się podejmie naprawy albo regulacji.