Wpis z mikrobloga

  • 11
@Graner O #!$%@?, myślałem że mam jakiś postępujący problem który zniszczy mi kiedyś słuch, a tutaj jednak więcej ludzi tak ma?
  • Odpowiedz
@Heck_2 ja to samo! Już sobie zdążyłam zdiagnozować raka xD ale u mnie to piszczenie zaczęło się pojawiać jakieś 5 lat temu i mam je jakoś raz na tydzień albo rzadziej
  • Odpowiedz
@Hopsen
@Polanin
Mam. Jeszcze co innego - czasami robi mi się jakby odetkanie uszu (tak jakbym normalnie miał cały czas zatkane) i wtedy mam wrażenie jakbym słyszał w Dolby Digital 5.1, a po kilku sekundach znowu przytkanie. Miałem czyszczone uszy ale to nic nie dało a do laryngologa prywatnie kolejki w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Graner: Ja to mam mniej więcej od pół roku i myślę, że to wynik siedzenia w słuchawkach nausznych bardzo długi czas zdalna uczelnia 6-7 h słuchania dziennie plus granie w cs go około 5 h w pandemii i tera mam średnio raz na 2-3 dni takie uczucie XD
  • Odpowiedz
@Graner: piszczy mi w uszach od jakoś 20 lat w trybie ciągłym, tylko w ciągu dnia tego w sumie nie słychać. miałem rezonas głowy, laryngolog, eeg i jakieś inne rzeczy i nic nie wyszło na tym, filmik z yt też nie pomógł niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mam ciągły szum od kilku lat w prawym uchu. Badane już absolutnie wszystko. I najprawdopodobniej jakieś naczynie krwionośne tak płynie niefortunnie, że robi mi taki "hałas" w środku. Ale już się człowiek przyzwyczaił
  • Odpowiedz