Wpis z mikrobloga

Dziękuje bardzo zainteresowanie moim pierwszym #rozdajo Uzbieraliśmy +2394 plusów! Dzięki takiej ilości plusów, niedługo kolejne rozdajo!

Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/61315829/mam-male-rozdajo-2-gramy-suszu-sour-zebra-13-cbd-k

Wygrywa: @Kanye__West Zgłoś się na pw.

#cbd #waporyzacja #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #marihuana #thc #wykopoweziolo #konopie
  • 17
@hemisys: dziennie dostaje około 4-8 wiadomości związanych z konopiami itp. Fakt lekarzem nie jestem, ale wiedzę mam na równi z nimi (sam edukowałem kilku). Dla wielu osób jestem takim doradzą, czy wgl warto interesować się tym tematem na ich przypadłość. Doradzam tak jak dobremu przyjacielowi i proponuje to co najlepsze dla niego. Nie jako sprzedawca, żeby wcisnąć swój produkt.
@Dyspenseria: ciekawe, a te konopie to są przereklamowane? Czasem słyszy się, że działają ale na portfel:) CHoć to mega rzadkie trzeba przyznać i jest przytłaczająca ilość zadowolnych
@hemisys: nie są, powiedziałbym, ze są mocno niedocenione. Konopie mam na myśli wszystkie, te z thc i nie. Dużo osób myśli, ze cbd to jak thc, a to trochę jak przeciwieństwo.

Taki głupi przykład czemu edukacja jest ważna, na przykład jakiś dzieciak zajara thc, dostanie bad tripa, atak paniki itp... Ludzie w otoczeniu się przestraszą, zadzwonią na pogotowie, karetka przyjedzie na darmo, a mogłaby pomóc komuś w potrzebie.
Mając odpowiednią wiedze,
@hemisys: Najlepiej cbd radzi sobie z objawami wywołanymi przez stres, problemy z snem, bóle głowy, złe samopoczucie. Dodatkowo ma szereg innych właściwości, które mają już poparcie naukowymi pracami. Największe zaskoczenie wywoła u mnie koleżanka chora na epilepsje. Miała 3-4 ataki tygodniowo, dałem jej cbd bo tak gdzieś podobno pomaga na epilepsje. Po miesiącu mówi mi, ze teraz atak ma max raz na tydzień.
Najlepiej cbd radzi sobie z objawami wywołanymi przez stres, problemy z snem, bóle głowy, złe samopoczucie. Dodatkowo ma szereg innych właściwości, które mają już poparcie naukowymi pracami.


@Dyspenseria: ale jakoś tak ogólnikowo napisałeś... nic konkretnego
@hemisys:

Najlepiej cbd radzi sobie z objawami wywołanymi przez stres, problemy z snem, bóle głowy, złe samopoczucie.

Największe zaskoczenie wywoła u mnie koleżanka chora na epilepsje. Miała 3-4 ataki tygodniowo, dałem jej cbd bo tak gdzieś podobno pomaga na epilepsje.


To są jakieś konkrety w moim odczuciu.

Efekty zauważalne stosowania cbd to obniżenie poziomu stresu, co za tym idzie lepszy sen itp, co człowiek to objawy. Niektórym może nawet pomóc na