Wpis z mikrobloga

Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo. Przewały na miliardy złotych. Niegospodarność. Nacjonalizacja mediów. Nachalna propaganda w rządowej telewizji. Oczernianie opozycji za publiczne pieniądze. Rozbiórka wymiaru sprawiedliwości. Kompromitacja na arenie międzynarodowej. Brak sojuszników.

Wystarczyło 6 lat.

#bekazpisu #ekonomia #gospodarka
Pobierz e.....u - Korupcja, nepotyzm, kolesiostwo. Przewały na miliardy złotych. Niegospodarn...
źródło: comment_1635397365vlAkpxjAhxqFeRtqe7pTyP.jpg
  • 219
"Ty i tobie podobni" - jesteśmy MY i ONI.


@OtsuAf: Nie, jestem ja i jesteś Ty należący do grupy A i są jeszcze inni nalezący do grup B, C, D, E itd.
Znowu pokazałeś, że jedyny sposób myślenia jaki potrafisz zaprezentować to 0-1.

EOT. Z ograniczonymi ludźmi do zerojedynkowego postrzegania świata nie chce mi się w dłuższe pyskówki wchodzić.
@elon_w_zbozu: ludzie nie zdają sobie sprawy jak wielka jest armia rozkradająca kraj, ci broniący PiSu prymitywnymi metodami w necie to niekoniecznie trolle czy pożyteczni idioci, to może równie dobrze być syn radnej czy żona prezesa wodociągów, myślę że nie pomylę się dużo jeśli strzelę, że osób pośrednio żyjących z niszczenia Polski jest przynajmniej milion
@kryptonim_putas:

a za PEŁO...


Tutaj chodzi o idiotyczne usprawiedliwianie aktualnej władzy.
Ktoś Ci ukradł samochód i mówi, że to ok, bo 10 lat temu ktoś ukradł Ci rower.
Więc spoko. Nie ma żadnej sprawy.

PiS zadłuża kraj na niespotykaną dotąd skalę.
Robią wałki na każdym kroku, wstawiają swoich przygłupów na stanowiska Spółek Skarbu Państwa, wyprowadzają miliardy.
Ale to nic nie szkodzi, bo w TVP powiedzą: "A 10 lat temu polityk związany
zajmowanie się pierdołami [geje, jedzenie mięsa, walka z wyimaginowanym faszyzmem, uchodźcy itd.]


@jbc_wszystko: jak bardzo ograniczonym umysłowo człowiekiem trzeba być żeby takie sprawy nazywać "pierdołami"... Właśnie przez takich ludzi jak ty jesteśmy wschodnim zaściankiem i pośmiewiskiem Europy.
Z zachodu mamy "ekologię"(czyli po prostu nic nie robimy, a płacimy za emisje CO2 zamiast budować atom[też torpedowany przez zachód]), roszczeniowość, zajmowanie się pierdołami [geje, jedzenie mięsa, walka z wyimaginowanym faszyzmem, uchodźcy itd.], dotowanie biedoty i głupoty.


@jbc_wszystko: Czyli to, że główna przyczyna śmierci w Polsce to choroby wynikające z zanieczyszcoznego powietrza to pierdoła, zas katastrofa demograficzna (Polki nie rodzą dzieci, jeżeli wykluczamy klonowanie ludzi to zostaja nam imigranci do łatania
@jbc_wszystko: Spoko nie stresuj się. Ja tylko chciałem zwrócić uwagę, na to że są takie osoby dla których może być jakiś temat bardzo istotny, bo czują się wyobcowani we własnym kraju(mieszkam z taką osobą) i pewnie nie podoba im się gdy ktoś ich problemy nazywa "pierdołami".()
A nie, to nie ma tematu. Świetnie uargumentowana opinia, przekonałeś mnie od razu xD


@kryptonim_putas: Zesały rok rządów zdrajców zasranych z PiS wybranych przez bezwartościowych durniów skończył się nadwyżką zgonów nad urodzeniami (ok. 300 tysięcy - prawie jeden procent całości populacji). Takie straty ludnościowe to myśmy mieli w czasie wojny.

Trzeba być debilem, żeby bronić PiS. Każdy inny rząd byłby lepszy.
PiS zadłuża kraj na niespotykaną dotąd skalę.


Bzdura. Mimo COVID mamy korzystniejszy stosunek długu publicznego do PKB niż wówczas, gdy PO zamrażała konstytucyjne progi ostrożnościowe (ustawą xD) bo im się budżet przestał dopinać, a jakby wpadli w konsekwencje jego przekroczenia to przeyebaliby wybory z kretesem (konieczność uchwalenia budżetu bez deficytu)

Robią wałki na każdym kroku, wstawiają swoich przygłupów na stanowiska Spółek Skarbu Państwa, wyprowadzają miliardy.


Bla, bla, bla. Piękne slogany Milordzie. Przypomnij
To bardzo wiele o was mówi, że tak prostego przesłania nie potraficie zrozumieć - jeszcze z podanym przykładem atomu


@jbc_wszystko: Ale ty wiesz, że problem smogu w miastach nie wynika z tego, że gdzieś tam sobie Turów kopci, tylko z tego że przeciętny Polak jeździ 15 letnim złomem? Zdechniesz na raka płuc od smogu tak samo niezaleznie od tego, czy prąd będziesz miał z węgla, atomu czy spalania psich kup.
Spoko nie stresuj się. Ja tylko chciałem zwrócić uwagę, na to że są takie osoby dla których może być jakiś temat bardzo istotny, bo czują się wyobcowani we własnym kraju(mieszkam z taką osobą) i pewnie nie podoba im się gdy ktoś ich problemy nazywa "pierdołami".()


@OtsuAf: Nie wyjaśnisz, jbc_wszystko to typowy tłuk który nie bardzo rozumie czemu przy braku opieki okołociążowej (i tak, opcja
@mieszczanin:

Po pierwsze rządy PiS jest nieporównywalnie gorsze od rządów PO.


A nie, to nie ma tematu. Świetnie uargumentowana opinia, przekonałeś mnie od razu xD

Po drugie idąc twoimi porównaniami:

1. Czy kupisz #!$%@? auto dlatego, że uważasz inne za jeszcze bardziej #!$%@??


No tak to trochę działa. Masz ograniczoną ilość modeli na rynku. Każdy ma wady. Czymś jeździć musisz. Dokonujesz racjonalnego wyboru bo np. lubisz przypierd&&&lić w przycisk akceleracji, a