Wpis z mikrobloga

Community Patch 1.75 naprawiający bugi i mocno poprawiający płynność gry stworzony przez graczy, oficjalnie polecany przez Piranie. Niby jest opcja w steamie by zainstalowało z automatu ale mi to nie działa, i ręcznie musiałem ściągać. Bez tego patcha na steamie nie mogłem obracać postacią za pomocą myszki, działała tylko klawiatura.
@dzimix: @Tami: dzięki wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaznaczyłem tą betę 1.75 ale jak odpalam grę to dalej jest 1.6 i nic się nie ściąga, nie za bardzo wiem dlaczego, więc pobiorę to po prostu z neta i zainstaluję. U mnie problem jest taki, że myszka działa, ale bezimienny nie za bardzo chce iść do przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Onkologia: Ja to lubiłem grać jeszcze z tym czymś co dodawało "życie" w grze, np. po odbiciu miasta pojawiali się nowi NPC z nowymi questami. Nie ma czegoś takiego, że odbijasz 1 miasto i nie musisz do niego wracać do końca gry.
@mkrzk: właśnie tak zrobiłem i odpuściłem sobie te quest packi. Wolę się zapoznać z wersją oryginalną, ale z tym alternatywnym balansem, żeby było trochę trudniej, jak to powinno być w Gothicu ;)