Wpis z mikrobloga

@freezen360: chyba ty nie wiesz co mówisz - krajowa 8 nawet kiedyś była nazywana droga śmierci. Tranzyt z krajów bałtyckich i Petersburga i częściowo Białorusi. Droga ma której zwierzęta typu Łosie Jelenie Sarny Dziki to codzienność. Duży ruch aut osobowych do najbliższego miasta wojewódzkiego. Pomimo s61 są plany zbudowania tam dwupasmówki GP. Coś tam ostatnio pisiury krzyczały o S-ce ale to tylko spowolni budowę czegokolwiek cywilizowanego. Trzeba czekać na połączenie
  • Odpowiedz
@Sebastix: Po prostu jeżdżę tą trasą dość często (Lublin-Białystok-Litwa) i nie powiedziałbym, żeby wyróżniała się ona czymś względem innych krajówek. No, może poza ruchem, który faktycznie jest większy natomiast wszelkiej maści sarny, jelenie itd. występują wszędzie gdzie masz lasy. Nawet nawierzchnia nie jest taka zła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@freezen360: Może jesteś przyzwyczajony do takich akcji. Z perspektywy pasażera autobusu pierwszego rzędu który w dodatku przekraczał dozwolona prędkość (bo był spóźniony) wyglądało to nieciekawie. Ruch ciężarowy jest wzmożony, droga nieoświetlona, wąska dwupasmówka i bez barierek. Wystarczyłby jakiś zwierz lub pęknięta opona i z mojej rodziny byłby placek na kabinie jakiegoś tira z Białorusi.

Najgorszy był odcinek Suwałki - granicą z Litwą. Tam zaczęły się jeszcze problemy z nawierzchnią, wyboje
  • Odpowiedz