Wpis z mikrobloga

Zapraszam na serwer testowy (być może) nowego serwera MuOnline https://pc.hhost.ie

Nazwa robocza: Pożycz Chaosa Mu Online ( ͡º ͜ʖ͡º)

zalety:
- ma własną domenę z https ( ͡º ͜ʖ͡º)
- ma dedyka ( ͡º ͜ʖ͡º)
- strona stoi na innym hoście (òóˇ)
- ma subserwery na testach ( ͡ ͜ʖ ͡)
- 24/7 ( )
wady:
- admin zjadł zęby na Mu, ale to było dawno temu
- nie ma antyhacka (nie widzę potrzeby na obecnym etapie)
- admin chciałby "community driven" serwer ale wiadomo jak to jest ¯\_(ツ)_/¯

co "dałoby się" zrobić:
- suby - już są
- suby na oddzielnej bazie - jeżeli to wypali, jest możliwość postawienia LOW/HI exp czy cokolwiek innego na zintegrowanej platformie.
- cokolwiek innego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ustawienia są obecnie mocno dyskusyjne. Projekt żyje jakiś tydzień licząc od czasu mojej wizyty na ragezone :) Sam osobiście testuje wszystko, nie podając sobie wszystkiego w grze - wiadomo, drop, success rate, etc. Mam jakiś tam zarys formy w jakiej serwer by funkcjonował. Nie lubię szumnych zapowiedzi a wszystko zależy od zainteresowania. W sklepach nie ma nic ponad defaultowe ustawienia i nieśmiertelnej Lali w Norii, dzięki której można coś sobie dropnąć. Zachęcam do testowania wszystkiego. Począwszy na chaos mixach po DS'y/BC, Kanturu, i tak dalej ... Sam nie ogarnę.

Zapraszam do testowania ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Mama nie wyłączy mi serwera a żona wolno biega. Poza tym skrzynka stoi za ciężkim biurkiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

#muonline #muonlinepolska #mmorpg #wykopmu
  • 10
  • Odpowiedz
@entryproc: nie wiem co z namrokiem utknął pewnie na tym ER, Cahir jak z nim ostatnio pisałem to był jakiś 2012-13, sukkuba - #!$%@? nie pamiętam kiedy na gg ostatnio była ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: no wiadomo, dlatego zaznaczyłem na początku. Na tym etapie (testujemy pliki jako takie) nie ma. Pojawi się jak będzie trzeba. Póki co liczę na wyrozumiałość i testuje co się da. IMO na #!$%@? kupować antycheata, jeżeli nie masz pewności, że GS'y się nie posypią przy 50+ graczach ? Gdzie realnie wystawisz te 30 botów ale nie mam tyle samozaparcia. Właśnie nie na tym etapie jeszcze ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
Dodałem nowe linki do klienta. Archiwum i instalator do wyboru. Paczka zawiera poprzednie updejty + poprawione nazwy realmów -> dzięki za narzędzia @Sk0czi
  • Odpowiedz
Testowo wprowadziłem suba na "inne ustawienia". Tam jest to samo tylko exp x150 . Działa na tym samym koncie. Więc wybierając ostatniego suba nie znajdziecie żadnych postaci - to normalne. Tam gracie na "innym zestawie" postaci pod low exp (cokolwiek innego w przyszłości).
  • Odpowiedz