Wpis z mikrobloga

Kto jest bardziej bezczelny i protekcjonalny: Dominika Kulczyk czy Patrycja Wieczorkiewicz ?
Ta pierwsza jest ekspertką od biedy. Przykładowe jej wypowiedzi:
https://www.pudelek.pl/artykul/102967/dominika_kulczyk_o_swoim_ciezkim_zyciu_wiem_jak_to_jest_siedziec_na_lotnisku_gdzie_nie_ma_sektora_dla_vipow/
Ta druga 20-paru letnia "Julka" która pisze książkę o.... incelach :)
Która jest bardziej niekompetentna w swoich wypowiedziach?

Cytat z Patrycji na załączonym obrazku. A oto moja przeróbka na to co musiałaby powiedzieć Dominika Kulczyk o biednych żeby dorównać Patrycji w stosunku do inceli:
A więc, Dominika Kulczyk mówiąca:
"Dużo dziś myślałam o nowej fali biedy (tj. niekrytej pogardzie, nienawiści i skłonności do przemocy wobec bogatych). Wściekałam się na to, chciało mi się wyć, krzyczeć, obcinać im ręce i wpychać w gardła. To nie ma sensu. Ignorujmy ich. Jeżeli możemy to zgłaszajmy, przesyłajmy screeny wypowiedzi do ich miejsc pracy i rodziców, podejmujmy konkretne działania, a poza tym traktujmy ich jak powietrze. Oni karmią się naszym #!$%@?. To jedyny sens ich życia. Jedyny sposób zyskania chodź odrobiny uwagi, najlepsza rozrywka. A naprawdę nie są godni naszej uwagi. Mamy swoje życia, lepsze lub gorsze..."

Co byście powiedzieli gdyby taka Dominika Kulczyk po takim tekście zaczęła by się brać za pisanie książkę o biednych, którzy są jakąś "subkulturą internetową"?
I pytanie do ludzi z tagu #antykapitalizm Czy uważacie taką Patrycję Wieczorkiewicz za osobę lewicową jak i ona sama się uważa? Jeśli tak to kto jest bardziej dla was lewicowy, taki ja czy ona?

#femnizm #incel #incele #przegryw
Mxxx - Kto jest bardziej bezczelny i protekcjonalny: Dominika Kulczyk czy Patrycja Wi...

źródło: comment_1635666270TAAOUGPfpeLDupVqQgFs60.jpg

Pobierz
  • 53
@ArmagedonianBladzianu: Samo to że z nimi rozmawiają nie uważam za naganne. Chociaż wygląda na to że oni są tacy "elitarni true incele i przegrywy" że innym przegrywom i incelom wstydzą się do tego przyznać.
Zdaje się też że im się wydaje że Patrycja jest chociaż odrobinę po ich stronie.
Dla takich polecam jeszcze raz obejrzeć sobie "The Red Pill". My jesteśmy tu gdzie wtedy, a Wieczorkiewicz tam gdzie stały feministki.
kim właściwie jest ta Wieczorkiewicz? To jakaś dziennikarka, socjolog czy kij wie co?


@ArmagedonianBladzianu: Dziennikarka która jest feministką.
Ktoś taki jak Marcin Rola "dziennikarz". Tylko że ona jest feministką.
Alby Szymon z Wojny Idei jak zapewnia stara jak może być "obiektywny"
Tak Patrcyja mówi że ona jest "bezstronna" , tylko przypadkiem akurat jest FEMInistką.

Dlaczego chce pisać książkę o nadzym środowisku


@ArmagedonianBladzianu: Bo dostrzegła że mężczyźni masowo głosują na konfederację
Że to kobiety właściwie są ofiarami tej hipergamii, bo ten cały patriarchat je do tego zmusza. I co mają zrobić bidulki? One wcale nie są naturalnie hipegamiczne. To my je do tego zmusiliśmy i chady, a wszczególności "toksyczni incele".
Patrycja już napisała że incele fantazjują o tym żeby kobiety uprawiały seks wyłącznie z nielicznymi najbardziejprzystojnymi mężczyznami.
@ArmagedonianBladzianu: Na to pytanie nie znam odpowiedzi.

Chciałem tutaj wkleić cytat Patrycji w którym ona pisze że incele fantazjują że najlepsi genetycznie mają się seksić z najlepszymi laskami, i szukałem tego na swoim własnym mikroblogu bo już to tam wrzucałem. Ale nie ma, wygląda na to że moderacja mi to wyebała.
Pamiętam że skomentował to @Eugeniusz_Zua pisząc że to "brzmi raczej jak fantazja feministek"
Przy czym ten tekst Patrycji jednoznacznie wskazywał
On nie jest taki. Dajmy mu jeszcze jedną szansę. To było dawno.


@M_xxx: No mniej więcej tak działa resocjalizacja, która świetnie się sprawdza w Europie zachodniej i wolę to niż jakieś patologie w stylu amerykańskim "wsadźmy takiego na 20 lat do więzienia bo popełnił jakieś wykroczenie X lat temu i już nigdy się nie zmieni". Edukacja kluczem do zmiany myślenia, jasne są jednostki patologiczne których nigdy się nie wyprostuje ale nie
: Seria najnowszych wypowiedzi Patrycji, spoufalanie się z Arturem Królem, oraz samoidentyfikowanie się jako feministka, sprawia że zmiana nie nastąpiła lub nastąpiła nieistotna minimalna zmiana.


@M_xxx: No ja już widzę zmianę w jej myśleniu na temat inceli, jasne nie jest idealnie ale jeśli porównamy to co na tych screenach i tą rozmowę to jest duży przeskok.
@M_xxx: Wiem czytałem, z niektórymi rzeczami się zgadzam z innymi nie. Tak samo jak w przypadku Patrycji w niektórych kwestiach się z nią zgadzam, a w niektórych wręcz odwrotnie. Jednak dostrzegam w jej pojmowaniu kwestii inceli zmiany, a to dla mnie najważniejsze bo i tak już zrobiła olbrzymi postęp i nie patrzy na inceli tak jak inne feministki np. Babis i nie skreśla ich już na wstępie.