Wpis z mikrobloga

@Paula_pi no i h..j z tego, ale tak robili i to pokazuje jaka to fajna firma, gdyby nie akcja w mediach i rozdmuchanie sprawy dzisiaj byłby podzial na takie miejsca. Ja tak szybko o tym nie zapomnę i szkoda że większość ludzi tak nie robii bo szybko by się firmy nauczyły dbać o klientów. A tak to plują na ludzi a ci i tak tam chodzą. Dokładnie jak z wyborami.
  • Odpowiedz
  • 6
@marcinkox3 ja ostatnio byłem na Bondzie z żoną i mówię, że wezmę jeszcze coś do picia i wziąłem 2 szt. Napój coś ala Lipton, butelka chyba 400 albo 500 ml, patrzę na paragon a tam 2 x 9 zł... 18 zł za litr jakiegoś gównianego picia
  • Odpowiedz
pokazuje jaka to fajna firma, gdyby nie akcja w mediach i rozdmuchanie sprawy dzisiaj byłby podzial na takie miejsca. J


@Marcymon: przecież to było tylko po to żeby ominąć przepisy i wpuścić więcej ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@marcinkox3: Chłopie ja byłem z rodzinką w Multikinie to 4 osoby plus prowiant typu popcorn albo nachios i picie 260zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego do nachios nie ma sosu serowego od 7 miesięcy

@duble2: Ja byłem ostatnio. 4 osoby, plus 2 zestawy dla 2 osób, to coś około 110zl. Jak?
Groupony. Bilet 14.90. Zestaw 25.99.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcinkox3: to samo miałem, jak płaciłem rachunek w heliosie. Musiałem wziąć wodę, bo wszystko zamknięte oprócz kina w niedzielę, a 3 godz. na sucho bym nie wytrzymał. Spóźniłem się, bo mijałem po drodze do galerii 2 żabki. Wkurf większy, bo przed filmem 0,5 godz. bite reklam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marcinkox3: to żeś się chłopie obudzil. Kina dzisiaj jakby sprzedawały bilety po aktualnych cenach to jechałyby na stracie. Ładne x lat temu zeszły do poziomu 15 złoty za bilet ale bar z en nie zszedł i ma idące co roku do góry i zawsze było drogo :) .
  • Odpowiedz
Chłopie dobry trunek chipsy i netflix i sam mam dobry horror w domu :)
W kinach nie pamietam wogole czy coś kiedykolwiek kupiłem, zawsze kitrałem MacDonaldy po kieszeniach albo w plecak i ogień
  • Odpowiedz