Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Dlaczego jeszcze nikt nigdy nie wyjaśnił tego szkodliwego grubasa? Po ostatnim szocie gdzie groził że pozabija dzieci przyjrzałem mu się bliżej i chłop jest #!$%@? szkodliwy. Od obrażanie i grożenia śmiercią strimerce przez którą przegrał w gierce po reklamowanie jakichś gówien za publiczne pieniądze, gówien które w dodatku są "niezalecane przez ue". #wardega #revo #nitro #konopsky gdzie jesteście? Gdy fitlovers zrobił byle gówno wy już kręcicie afere 10 filmów 50 postów 2 lajty. Zamiast poruszać poważne tematy typu #mandzio #gural #punchdown zajmujecie się jakimiś pałami pokroju queen of black. Śmiechu warte
#twitch #famemma #polskiyoutube
o.....o - Mam pytanie. Dlaczego jeszcze nikt nigdy nie wyjaśnił tego szkodliwego grub...

źródło: comment_1635794035XF5c6Lmsah0t4WRi4Je4Kd.jpg

Pobierz
  • 18
@DanielWellington: https://youtu.be/xpiZJFa7GXQ
Taki bardzo znany jupiter od 10 lat. Gość regularnie pozwala sobie na zbyt dużo. Tutaj przykładowo wyzwa strimerke a potem sie broni i wyszukuje na nią brudy z przed lat.
@Alex_mski: No i co z tego? Chłop jest śmieciem ludzkim od lat a to że zgłosił na prokurature jakiegoś pedofila nic nie zmienia w jego odbiorze. Jednocześnie nakręcił afere, że to niby jego kolega jest winny tej sytuacji
@Mroczna_Pyra: Chłop jak był ulany tak jest dalej tylko ten screen był jakoś niefortunnie wycięty i wygląda jak konon. A zdjęcia na insta bardzo łatwo oszukać lepiej patrz na filmy z nim. Zresztą dodałem jakieś losowe zdjęcie z neta a wychodki nawet o to robią problem