Wpis z mikrobloga

Oglądając swoje stare zdjęcie z #gory #tatry #gorymalgorzaty dotarło do mnie, że:

Zdjęcie ma 10+ lat.
Plecak ze zdjęcie jakieś 15-20 lat.
Bezrękawnik polarowy ze zdjęcia co najmniej tyle co fotka, a może rok, dwa więcej.
Buty, których nie widać na fotce mają około 13 lat.

Wczoraj wróciłam z Tatr i każdej z tych rzeczy używałam na szlaku :D

Ale ten czas leci.

Ta sama ja: tylko podczas tygodniowego wyjazdu kupiłam parę ciuchów :D nic w przyrodzie nie ginie.

Smacznej #kawatime ze wspomnieniami.
hellyea - Oglądając swoje stare zdjęcie z #gory #tatry #gorymalgorzaty dotarło do mni...

źródło: comment_1635936920U5aC02Ps9bn9d12XLmj29W.jpg

Pobierz
  • 32
@Clifford_Lee: Też te same, ale jednak inne. Teraz byłam w miejscu, w którym ostatni raz byłam w dzieciństwie i odbiór jest zupełnie inny. Z taaaaaaaakiego wielkiego za dzieciaka zrobiło się zupełnie niewielkie.
@Zielczan: Ja w tym roku biegałam ponad 3h po Hali w sukni ślubnej, część tego czasu na boso, na koniec października. Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę to robić to bym chyba nie uwierzyła.
@Zielczan: Nie wiem. Było generalnie ciepło. Odsłoniętych ramion nie czułam (zimna, suknia z gorsetem, bez ramiączek). Dopiero jak ubrałam normalne ciuchy to poczułam, że jednak mam zimną skórę. Stopy od razu jak kostki lodu- przy gruncie zimno, szczególnie kamienie.
@hellyea: ja akurat byłem w takim okresie, że kolory jesienne, ale temperatura letnia - szedłem z Kasprowego na Wierchy i było wręcz gorąco. Pytam, bo widziałem w tym czasie sesję na Kasprolu, a potem się okazało, że znajoma też miała na trasie z Kasprowego na Kopę, w tym czasie, ale jej akurat nie widziałem. Warunki mieli świetne w każdym razie.
@GrafikaUltraHaDe: Tiaaaa. Za to swetrów na przykład mogę kupować na tony :D musi być równowaga.
Ale mam zawsze buty długo.
Botki Lasockiego mam jakoś 4-5 sezon, a noszę je od jesieni do wczesnej wiosny.
Buty Nike podobnie. Za to mój mąż ma buty sportowe na 3 miesiące- potem wyglądają już kiepsko.