Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie do fanklubu Wiki. Dlaczego grupa nie uwzięła się na:

1. Vanesse
2. Inge
3. Sarę

skoro są atrakcyjne?

Czy czynnikiem zbiorowego uwzięcia się w HP jest fakt posiadania implantów?

Proszę wyjaśnijcie mi to, bo nie rozumiem dlaczego wszyscy uwzięli sie akurat na Wikę i ciągle kłamią, że jest Ona nieszczerą osobą.

#hotelparadise
  • 14
@Jaitys: moim zdaniem rozchodzi się o to, że wszyscy faceci głośno się zachwycili Wiką jak weszła do hotelu. Stad bojowe nastawienie dziewczyn już na starcie. Później mieli nieco więcej taktu i już tak naocznie nie gadali o nowych dziewczynach tylko raczej między sobą. Jak już pojawiło się to negatywne nastawienie u dziewczyn to najmniejsza pierdoła jest podnoszona do rangi zbrodni. Takie moje zdanie ;)
@Jaitys nie uwzięła się na te uczestniczki ze względu na to, że jak one już wchodziły nie było żadnej starej gwardii, która nie chciała dopuścić nikogo nowego. Z czasem oczywiście zaczęło się to sypać . Za to na Wiki od początku grupa była zamknięta i negatywnie nastawiona i tak zostało.
@Jaitys: tak jest graczem bo jest sportowcem i w jakims stopniu traktuje ten program jak gre a pozostalych jako konkurentów, współzawodników , dla mnie to oczywiste bo na ttym polega ten program nie tylko jak Nono i łuki teraz graja w slodko - pierdzace całuski bo zbliza sie final...oni tak graja i Nono da dupy i sie zeszmaci przed kamera bo to jej gra i takim jest graczem