Wpis z mikrobloga

@kiedysjuztubylam bo tam w zestawie nawet nie ma dużej płytki, tylko z kilku małych to się składało. Ale fajny efekt jest, jak jest dużo "śniegu". Mnie to by pasowały 2 plytki 16x32, bo 32x32 mi na półkę nie wejdzie, ale jak szybko patrzę, to chore ceny mają.

Co do podświetlenia, to kombinowałem z mikro lampkami ledowymi, ale efekt był w sumie mizerny. To już lepiej to wyglądało podświetlone normalnie z zewnątrz.
@kiedysjuztubylam Domek elfów jest zajebisty, sliniłem się na niego od premiery - aktualnie leży i czeka do 6 grudnia na komisyjne składanie. :)

W domu Kevina bardziej od ceny (spadnie przynajmniej o 20% jak wejdzie do szerszej dystrybucji) przeraża mnie jego wielkość. No ale żona się uparła, że musimy go mieć, więc w przyszłym roku będę kombinował gdzie go postawić. ¯_(ツ)_/¯
@Tylko_na_chwilke: O Harrego też mam do złożenia tylko muszę dokupić wierzbę bijącą aby Hogwart cały był w komplecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze kuźnia w planach, ale to nie wiem czy w tym roku czy poczekać aż spadnie z ceny na początku 2022 bo teraz już zaczęła rosnąć ze względu na święta