Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś kto jest dobry w SZUKANIU? xD Jakieś zaawansowane wyszukiwanie obrazem (próbowałem sam ale nic nie znalazłem) albo magiczne słowa klucz?

Niedawno zajebiscie spodobała mi się czapka #nascar i stwierdziłem ze po wypłacie sobie kupię xD Dostałem wypłatę i co? Nie ma już tej oferty na stronce na której wczesniej ją widziałem xD Wie ktoś gdzie można taką znaleźć?
#pytanie #kiciochpyta #modameska
Pobierz DzikiJozef - Jest tu ktoś kto jest dobry w SZUKANIU? xD Jakieś zaawansowane wyszukiwa...
źródło: comment_1636057047MLKZTRqt17bWhYN7x6z3Xp.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiJozef: a to było na jakimś oficjalnym sklepie nascaru, czy gdzieś indziej? Bo do F1 to łatwo szukać. A z tym to nie bardzo mam pomysł, może eBay?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzikiJozef: przeszukałem co się da i jedynie w google obrazy ta czapka jest. Na sklepach tylko mają z napisem Daytona lub samym logo NASCAR. A one nie są tak fajne jak ta z twojego zdjęcia
@DzikiJozef
Nigdzie nie ma po niej śladu, NIGDZIE. Obstawiam, że to jakiś produkt na wyłączność zrobiony tylko dla tego sklepu ¯_(ツ)_/¯ Możesz napisać do nich maila i zapytać.

Na webarchive znalazłem, że była po $25. Trzeba było brać jak tak ci się podobała ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sama czapka bardzo ładna