Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpadłam z chłopakiem.
Wczoraj dostałam ultimatum, że albo dokonuję aborcji albo on ode mnie odchodzi.
Nie rozumiem jak mogłam snuć wspólna przyszłość z takim palantem. Płaczę jak dziecko :(

#zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61838efeee9c61000a34167b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Który to tydzień? ile masz lat? jaki jest twój status materialny? rodzice ci pomogą? Skoro koleś zagroził że odejdzie to znaczy że planujesz urodzić to dziecko. Nie daj się szantażom, bo jeśli usuniesz ciążę pod wpływem szantażu to możesz żałować tego do końca życia a związek i tak się rozpadnie bo zawsze będziesz go obwiniać za to do czego cię zmusił. Jednego możesz być niemal pewna, jeśli zdecydujesz się urodzić,
  • Odpowiedz
@konrado12: ewentualnie zmarnuje przez to życie, nie pójdzie na studia, będzie oglądać jak koleżanki się bawią a ona nie. Wychowywanie dziecka to same obowiązki - kiedy jej koleżanki będą tańczyć do rana ona będzie do rana karmić albo myć osrane dziecko. I patrzeć na nie do końca jak na powód zmarnowanego życia.
  • Odpowiedz
Jeśli masz problemy finansowe to w zależności gdzie mieszkasz mogę ci oddać całą swoją wyprawkę dla chłopca do 2 roku życia. Teraz będziemy meli córkę a młody już ma sporo ciuchów "za sobą". Mogę oddać ubranka, sprzęt, zabawki, tak że do 2 roku życia nic nie będziesz musiała kupować. Ale to tylko w przypadku gdy naprawdę jesteś w ciężkiej sytuacji finansowej bo jeśli nie to mam tutaj biedne rodziny, którym mogę to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli to nie bait: zostawiaj chlopa, z glowa uniesiona do gory. Aborcja to nie jest wybor matki/rodzica, a skuteczne uniemozliwienie urodzenia dziecka. Jakos sie wszystko ulozy, a z perspektywy czasu bedziesz zadowolona z takiego wyboru. Moze Twoja rodzina Ci pomoze? Jak nie to moze sama dasz rade
  • Odpowiedz
ewentualnie zmarnuje przez to życie, nie pójdzie na studia, będzie oglądać jak koleżanki się bawią a ona nie. Wychowywanie dziecka to same obowiązki - kiedy jej koleżanki będą tańczyć do rana ona będzie do rana karmić albo myć osrane dziecko. I patrzeć na nie do końca jak na powód zmarnowanego życia.


@Pajakoss: zależy w jakim jest wieku, może ma 40 lat. Urodzenie dziecka w młodym wieku ma swoje plusy. Osrane pieluchy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A rozmawialiscie wspolnie co by bylo gdyby? Bo jesli od dawna partner mowil ze nie chce miec dziecka teraz i ty rowniez to poparla, to chyba logiczne jest by byc tego samego zdania. Poza tym jak wpadliscie, pekla prezerwatywa czy "ja wiem kiedy wyciagnac?" XD
  • Odpowiedz