Wpis z mikrobloga

Mirki, jak korzystać z tej poronionej aplikacji? Jest mapa, są znaczki a legendy oczywiście brak, albo jestem głupi i jej nie widzę xD. Potrzebuje porady kogoś doświadczonego, bo problemy zaczęły się już podczas zlecenia testu, oczywiście pani doktor nie była w stanie wbić mojego adresu do systemu (bo plac X zamiast ulica X i system stwierdził że nie wie o co chodzi xD), podałem najbliższą ulice żeby przydzieliło mi laboratorium na pobranie wymazu, a tam już poprosiłem o poprawienie adresu. Niby stwierdzili że nie powinno być problemu, ale dzisiaj dostałem kwarantannę a tu zonk, pobrałem apke i pokazało mi adres z tej "ulicy X" xD. Aplikacje zrestartowałem, i pierwsze zadanie z selfie zrobiłem już pod realnym adresem ( chyba pobrało go z gpsa), teraz wygląda to tak jak na obrazku. I pytanie, to jest ok czy nie? Bo trochę przypał jak WOT czy kto tam sprawdza będą dobijać się do jakichś przypadkowych ludzi i pytać o chorego Mirka. Naprawdę będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki/legendę mapy.
#koronawirus #kwarantanna #kwarantannadomowa
KontoBoJotpegi - Mirki, jak korzystać z tej poronionej aplikacji? Jest mapa, są znacz...

źródło: comment_1636233176wNrrChrubocn2p7M31Hr8t.jpg

Pobierz
  • 1