Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie no muszę o tym napisać XD
Robiliśmy kilka dni temu spotkanie klasowe po prawie 10 latach od skończenia liceum. Przyszło 13 osób, większość ze swoimi partnerami no i zaprosiliśmy też takiego Emila z którym chodziliśmy do klasy. On był wiecznie cichym typem, niezbyt przystojnym, raczej nie inteligentnym bo całą szkołę cisną na dwójach no i był z biednej rodziny. Taki srogi przegryw życiowy z niego był. Nikt go chyba nie lubił, ale na szczęście też nikt mu nie dokuczał.

Na spotkaniu tylko kilka osób go pamiętało, w tym ja no i to ja go zaprosiłem.
Popijamy sobie wszyscy drinki w lokalu, wspominamy dawne czasy opowiadamy jak teraz nam się powodzi. Emil całe spotkanie siedział jakiś przygaszony i w końcu ktoś go spytał jak tam u niego życie się potoczyło, czy ma jakąś partnerkę. Wszyscy się mega zdziwili jak powiedział że ma bo zawsze uchodził za nieudacznika i w liceum nawet koleżanek chyba nie miał. No to z wielkimi zaskoczeniem poprosiliśmy go żeby nam pokazał jakieś swoje zdjęcia z tą jego partnerką albo chociaż jej zdjęcie. On wyjmuje telefon, wchodzi w galerię i pokazuje zdjęcie bardzo ładnej lochy i mówi że to zdjęcie jej zrobił jak byli na wakacjach no i tutaj już bym się ucieszył jego szczęściem gdyby nie to że to zdjęcie z Instagrama pewnej rosyjskiej modelki... Tak ku**a, on żeby się nie skompromitować że jest samotny i że zawsze był i będzie stulejarzem zapisał sobie zdjęcie w telefonie kobiety która nawet nie wie o jego istnieniu i wkręcał nam że to jego dziewczyna... Nie wiem tylko ile osób mu w tamtym momencie uwierzyło ale już nie musiał odwalać takiej żenady, jprdl...
Współczuję mu jednak. Nawet nie wiem jak to otagować bo po tym co odwalił nie mam pojęcia co o nim myśleć.

Prawdziwe imię na potrzeby wpisu mu zmieniłem.

#samotnosc #przegryw ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618bdfd0412b5f000aa8b659
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i dziwisz się, że tak skończył? Nie miał żadnego pozytywnego feedbacku w młodości, wszyscy mieli go w dupie i nawet teraz na spotkaniu widać, że go odtrąciliście od rozmowy. Cisnęliście potem bekę z niego? Ja na pewno na takie spotkanie klasowe bym nie przyszedł, raz, że nikt z klasy mnie nie zaprosił na swoje 18ki, a dwa, że byłem poniżany i wyśmiewany przez jednego osobnika i nie robiłbym sobie
  • Odpowiedz
A skąd wiesz, może ta modelka to akurat jego dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziomek1602: według wykopowych nornmików dosłownie każdy z nich zna takiego incela 160cm wzrostu, biednego, z brzydką mordą, mieszkający z rodzicami, który co tydzień wyrywa inną laskę na swój dynamiczny charakter.

Więc może to jest ten gość, mityczny ruchacz 160 xD
  • Odpowiedz