Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@blamedrop: o ile sie nie myle w kwestii prawnej to jest zniewazanie znakow panstwowych, juz jakas sprawa taka byla

@brakloginuf:
#!$%@? o Szopenie. Niejasny przepis, którzy jak
Kato-psycho-prawaki wykorzystują by nękać ludzi, którzy im nie ma rękę. Znieważenie flagi, to deptanie po niej albo jej spalenie.
A co z kibolskimi flagami, albo z gaciami gdzie flaga nadrukowana jest na dupie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Reezu:

Miłość, równość, tolerancja!!! XDDD


I jak tu was szanować..

@Nic_tu_po_mnie: No tak, trzeba wytłumaczyć

Prawak na ulicy do geja:Ty p*dale nie powinieneś istnieć, jesteś najgorszy, pobije Cie, nie wychodź z domu, na marszu równości Cie zwyzywam i będę grozić, gdyby nie policja to zbieralbys zęby z betonu, nie dla p*dalowania

Osoba lgbt/wstrętny lewak: Nie będę Cie szanował

Prawak z IQ klozeta: GDZIE TA WASZA MIŁOŚĆ RÓWNOŚĆ TOLERANCJA?
@Reezu "A u mnie wisi flaga LGBT i flaga Polski.

Co, zakazesz mi? Pogrozisz ze pobijesz czy spalisz mieszkanie? XD Jak w poprzednim roku.

A na marszu jak zwykle, przejdą flagi i banery organizacji"

Dlaczego podejrzewasz mnie o robienie ci krzywdy czy podpalanie mieszkania za to że szanuję symbole narodowe? Nie, nic ci bym nie zrobił nawet mijając cie na ulicy z tą flagą bo jesteś wolnym człowiekiem a ja jestem pokojowy
@blamedrop: najpierw walczace-homo-komando robi wszystko by ich znienawidzic, a pozniej jak ich ludzie nienawidza to placza jak dzieci, ze homofobia.

A do tego dochodzi kretynizm tej czesci spoleczenstwa, bo nawet jakny kolory byly ok, to nie jest oficjalna flaga Polski, bo ma na bialym pasku godlo, a nie powinna miec ¯\_(ツ)_/¯