Wpis z mikrobloga

W poniedziałek mam iść do szpitala na zabieg i czytam sobie opinie w guglu na temat tego szpitala, a tam takie coś:

Kolejną rzeczą jaką chciałbym zakomunikować to fakt, że blok 5A jest ładnie odnowiony ale w toalecie na izbie przyjęć od 3 dni jest napisane na ścianie fekaliami "Papier", ponieważ owego papieru tam nigdy nie ma. Oznacza to, że sprzątanie nie odbywa się tam zbyt często.


No i nie powiem, trochę zaczynam się stresować... (ʘʘ)

#szpital #cojapacze
  • 7
skoro coś takiego, parę dni sobie jest...


@nocnica: Może ta pacjentka była tam tylko pare dni bo w zakładzie zamkniętym się pocieła i ją do was wysłali.
A jesli faktycznie nie ma papieru weż pare paczek husteczek i marsz do szpitala
@nocnica: Czyli martwisz się zabiegiem i oprócz tego wyszukujesz sobie dodatkowym zmartwień. Skąd wiesz, że ta opinia to nie jest kłamstwo, w internecie ludzie ciągle piszą głupoty. A może tak kiedyś było, ale już nie jest? A jeżeli nie jest super to twoje zamartwianie się coś zmieni? Na pewno wszytko będzie w porządku. A jeżeli obawiasz się braku czystości to weź ze sobą mokre chusteczki i inne środki czystości żebyś jak
@aaadam91: szczerze mówiąc nie martwię się zabiegiem, bo takie rzeczy nigdy mnie nie ruszały. Jeśli już to bardziej boję się kontaktu z polskim systemem ochrony zdrowia (wczoraj miałam przedsmak, korzystając z nocnej pomocy...) A wpis zrobiłam, bo trochę beka, oczywiście pomijając obrzydliwość całej sytuacji :P, a tu dostałam same poważne odpowiedzi o tym, żebym się w papier zaopatrzyła... Co w sumie jest miłe :)