Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Mlody_GPW: Mieli rację. Stan wyjątkowy został wprowadzony za wcześnie i teraz kombinują co zrobić żeby dalej go w te rejonie utrzymać. Będą znowu jakieś fikołki legislacyjne odstawiać, co samo w sobie jest niebezpieczne. A co do COVID - też się z nimi zgadzam. Ograniczali swobody i zamykali działalność zarobkową bez podstaw prawnych, a teraz stan wyjątkowy wprowadzili bo na granicy były niewielkie (2 miesiące temu przypominam) grupy migrantów - tylko po
@mus_tang: łbie, a co ty taki ciekawski? Chcesz oglądać ludzkie dramaty i gry wojenne na żywo jak serial? Normalny jesteś? Gdyby nie stan wyjątkowy, to wzdłuż pasa granicznego było by pełno "aktywistów" "dziennikarzy" i mocno utrudniali by oni działania operacyjne jak i nadawali fałszywą propagandę. Że o ich roli w przerzucaniu ludzi do Niemiec i odstawianiu szopek pod lewackie dyktando nie wspomnę
@mus_tang: myślisz, że te Białoruskie i Rosyjskie reportaże nie są "wyselekcjonowane" i reżyserowane pod odpowiednią tezę? To jest część konfliktu hybrydowego, dezinformacja. Dlatego robią te "reportaże". My nie mamy czasu na to aby żołnierze, SG czy Policja bawiła się w dziennikarzy i nakręcała profesjonalne reportaże, bronimy granicy a nie kreujemy sytuację kryzysową jak Białoruś z Rosją.
@mus_tang: jesteś obrzydliwym ojkofobem. Już się domyślam po twoim lekceważącym i poniżającym tonie jjakich to reportaży oczekujesz. Narracja ma być jedna - głupie, brutalne paljaki sobie nie radzą, co?
@Pethaf: Ojkofobia = chęć dostępu do informacji z wielu źródeł by być jak najbliżej obiektywnej oceny sytuacji. Gdzieś niedawno zasłyszałem tekst - "Jeśli Państwo wie o tobie wszystko, a ty o nim niewiele to jest to tyrania. Natomiast jeśli ty wiesz wszystko o państwie to wtedy możemy to nazywać demokracją". Ale widzę, że wielu jest tu takich co nie chcą sami podejmować decyzji i wyciągać wniosków i woli kiedy ktoś mu
@mus_tang: @Ryohan wam się po prostu tęskni do przekazu a'la TVN xDD słuszną decyzję jest odcięcie takich ludzi jak wy od informacji. Powerbanki i duże buty już oddane na zbiórke dla dzieci z granicy? Bus zatankowany? Można jechać na Berlin?
@Pethaf: Bez przesady - ja generalnie jestem za tymczasowym zamknięciem tej granicy na amen, albo jakiejś mocniejszej reakcji na to co Łukaszenka #!$%@? - ale dostęp do informacji, a tymbardziej tych dotyczących bezpieczeństwa naszego Państwa chyba nam się obywatelom należy nie?
Proszę mnie nie wciągać do swoich politycznych gierek bo ja nie czerpię informacji TV xd
@mus_tang: A dziennikarze z cnn przeszkdzaja? Bo ja nie widze sytuacji w ktorej imigranci proboja nielegalnie przejsc a dziennikarze placza sie pod nogami drac morde ze nasi to mordercy. A takich oszolomow w polsce juz mamy. I dlatego nie ma tam wjazdu. Juz nie mowiac o ludziach ktorzy beda probowali pomoc migrantom, np. przemycajac ich w karetce.