Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: cisnalem kiedys moim R za takim FZ1.
Co ciekawe fz1 prowadzila kobieta... ogolnie to do 3 biegu nie odjezdzala mi bardzo.
Natomiast te te brakujace 40KM u mnie bylo widoczne na podjazdach, powyzej 140km/h
@mchmjszk: FZ6S2 to król motocykli, tak jak Passat jest królem samochodów! Zobacz czy rama na tych uszach gdzie są crashpady zamontowane jest cała (potrafiły pękać nawet przy mniejszych glebach, jeśli ktoś właśnie miał zamontowane crashpady), zobacz czy jedzie prosto po puszczeniu kierownicy i to tyle. Wdzięczne moto, dosyć nudne, jedyny zarzut, który miałem to to, że trzeba było go kręcić wysoko przy bardziej stromych podjazdach w górach.
@mchmjszk: Widzę, że jesteś z trojmiasta to możesz jeszcze obczaić dealera moto sprint. Spośród tego całego chłamu co sprzedają w trójmiescie zrobił na mnie naprawdę pozytywne wrażenie pod względem ilości i stanu maszyn.
@PrinceOfDukes: Oo dzięki! Sprawdzę
To ks moto polecało dwóch znajomych ale wiadomo, każdy uważa, ze jego sprzęt jest najlepszy.
Wcześniej polecali mi tez bikemaster a jak pojechałem oglądać motocykl to nawet opony ociekały plakiem a jak chciałem o coś zapytać to powiedzieli, ze przecież wisi kartka

W bikemasterze same starocie maja ale podobno Tez wszystko sprawne
@mchmjszk: nie ma czego, silnik liniowo oddaje moc, po 7k RPM dostaje trochę kopa ale nie na tyle żeby urwało Ci dupę, o ile masz trochę oleju w głowie( ͡° ͜ʖ ͡°) za to litr i 150km na dłuższych trasach sprawdza się znakomicie jak trzeba gdzieś przejechać autostradą albo ekspresówką. W moim brakuje mi tylko absu ale znalazłem egzemplarz w świetnym stanie a reszta ofert to były
@afromort: @afromort: widziałem, ze ba stronie jest jeden ale tez bez absu chyba,
Dzisiaj chyba było zamknięte bo nie mogłem się dodzwonić ale jak tam pojadę to zerknę czy coś maja

@PrinceOfDukes: z tym, ze starocie maja chodziło mi o biker zone

A na miejscu maja coś więcej niż to co na otomoto?
Wszystkie sprowadzane czy trafia się coś z polski?
@mchmjszk: Na miejscu mają zwykle znacznie więcej. Tylko sprowadzane, ale do większości jest dokumentacja w postaci faktur i książek. Wiadomo, że z używanym sprzętem to zawsze loteria, ale przynajmniej nie kłamią w żywe oczy i nie ma januszowania.
@afromort: takie lata - ABS nie był obowiązkowy, wiązał się z odczuwalną dopłatą, więc jest takich motocykli mniej na rynku. Co do samego działania układu w tym konkretnym motocyklu: on różni się od dzisiejszych i nie wiem czy powinien być to warunek konieczny. I nie, nie jestem jednym z tych gości, którzy twierdzą, że ABS jest zbędny - po prostu każda FZ6 z ABS którą jeździłem dziwnie hamowała (w porównaniu do
@afromort: nie wiem, ale jak dla mnie szukanie wersji z ABS nie jest warte zachodu, bo akurat tam ten ABS jest taki sobie. Nie myślałeś jednak o czymś młodszym na początek? Nie wiem na ile pokazany w pierwszym poście Fazer z 2008 za 18k jest wyznacznikiem czegokolwiek, ale za taką samą kasę da się kupić MT07 z ABS z 2015 roku. Na początku na pewno da więcej frajdy.