Wpis z mikrobloga

@afromort: w tej cenie możesz jakieś eleganckie nieśmiertelne CBR600 F4i ;)

Nie wiem sam, pewnie do listy dodałbym jeszcze SV650, może XJ6.
Ja sam nie pchałbym się w litra od razu. Pomijając już heheszki o litrze na pierwsze moto, to dlatego, że w tej samej kwocie kupisz niższą pojemność w lepszym stanie (nowszą)
  • Odpowiedz
  • 0
@MisPalkis: Z mt07 w tej kasie będzie cieżko ( przynajmniej w pomorskim) sam zastawiam się również nad budżetowa opcja sv650 z owiewkami za około 13k kupi się super sztukę z małym przebiegiem
Od jakiegoś roku zbieram się do zmiany motocykla były pomysły z leasingiem nowego ( ale mega długo czas oczekiwania prze covid + nagle mam niespodziewane spore wydatki) przez ten czas obejrzałem sporo różnych motocykli używanych w zakresie 10-30k zł(
  • Odpowiedz
@MisPalkis: dlatego w sumie rozważam 3 opcje: Fz6n S2, hornet pc41, gsr600. Nie jestem fanem owiewek i wiem, że nie będę się czuł na Moto na którym chce jeździć. Naked to jakieś tam połączenie tego co mi się podoba (surowy wygląd cruisera, idealnie to widać na pc34) z osiągami Moto sportowego. Chciałbym by Moto miało to 100KM żeby ze mną pojeździło że 3-4 sezony przed zmianą.
@mchmjszk: mt07, bardzo lubię
  • Odpowiedz
  • 0
@afromort: Wiem wiem, pisałem, ze i do 20 ciężko cokolwiek znaleźć ja planuje jutro podjechać zobaczyć tego fazera i sv która maja, i w sumie jak spisuje + i minusy to jeżeli do fazera będę musiał dopłacić powyżej 4K to wezmę sv
  • Odpowiedz
@mchmjszk: czy ja wiem? MT07 z 2015 roku z ABS z PL chodzą (tak ofertowo) po około 19k, sam kwartał temu coś podobnego sprzedałem (owszem, dosyć szybko poszedł, ale niektórzy chcieli żebym spuścił do 17k). Nie zgodzę się też z tym, że każdy używany motocykl to szrot. Tzn. może tak być, jeśli szukasz przy dolnej granicy cenowej. Szukaj motocykli z polskiego salonu, potrafią być czasami odrobinę droższe, ale to najczęściej tylko
  • Odpowiedz
@mchmjszk: mógłbyś zerknąć na tego GSRa, jak będziesz u nich? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo dla mnie to 600km a skoro będziesz to może byś rzucił okiem czy mityczna rama nie jest pęknięta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@afromort: Pewnie, jak już będę to zerknę o dam znać :D ale jedynie co to mogę ci te elementy z poradnika snajpera sprawdzić bo tak to się #!$%@? znam :D
  • Odpowiedz