Wpis z mikrobloga

na Pudlu pokazał się teraz artykuł o tych dwóch. Cytuje wypowiedź agencji
"W tym momencie zespół X management próbuje skontaktować się z Dariuszem, by wyjaśnić zaistniałą sytuację - czytamy. Na ten moment nie byliśmy świadkami jego dokonań. Informujemy, że poglądy i wypowiedzi naszych modeli są ich prywatnymi opiniami i działaniami. Reprezentujemy ich jedynie jako modeli i nie bierzemy odpowiedzialności za głoszone przez nich poglądy. Na pewno w X Management nie ma miejsca na osoby, które głoszą nienawiść, hejt oraz znieważają innych ludzi. Obiecujemy przyjrzeć się jak najszybciej zaistniałej sytuacji i wyciągnąć konsekwencje."
#hotelparadise
  • 21
@Dromodron: jakie nawalili, skąd ta wiedza, sami powiedzieli że dopiero idą się zabawić, nie ma co rozgrzeszać typowego podłego chamstwa na alko, zwyczajnie po raz kolejny Daro pokazał jaki z niego zimny wredny cham, nad Natką też poszedł za daleko, zaczął ją psychicznie łamać, gnębić wręcz o czym nie raz mówiła uczestnikom
@Amikamamy: Chcesz powiedzieć, że oni tak na trzeźwo wyglądają? To byłby dramat. O tym nie pomyślałam, ale bardziej że cali spoceni (może coś innego przed wciągnęli/robili ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo ich ten pomysł tak podjaral), Kuba się tam jakoś dziwnie telepal w tle - ja jednak obstawiam before przed spotkaniem z Loniakiem i jego klonem Chomikiem, bo jak tu Przema znieść na trzeźwo.
@Dromodron: tak ,nie widziałeś ich, w sumie Daro nawalonego ,ja nie raz na Live, jego głos zachowanie błędne ślepia to całkiem inny Daro, wiesz jak on ma nabrane to strach się bać takiego typa
spoceni byli bo jakiś trening odwalali czy coś, gdzieś tam o tym mówili-pisali
@Amikamamy: No nie mówię, że to był stan głębokiego upojenia, ale aż nieprawdopodobnym byloby bycie takim idiota na trzeźwo. Zwłaszcza że Kuba już rano usunął relację, założyłam że jemu pierwszemu styknely z powrotem neurony. Ale jeżeli to było przemyślane i na trzeźwo, to nawet nie mam komentarza - lubią hejt w internecie, a że odpadli za wcześnie to chcieli posmakować tego, co launo, oha itd?
@Dromodron: po prostu Daro jest takim ,,zarozumiałym'' psycho- dupkiem, jego ego jest jak z stad do kosmosu i tyle,ma w dopie innych ich wrażłiwość ,uczucia ,bo on jest ten ,,BUG'' ale przez u otwarte