Wpis z mikrobloga

@bykomstop: no spoko ale ja mam na myśli że to jest zbyt ogólne jak na pierwszą rozmowę. Bo można rownie dobrze powiedzieć o traumach z dzieciństwa i o słuchaniu psa jak gra. Nie jest trudno nawiązać do szczegółów z profilu, dużo facetów wręcz zwracało mi uwagę, że jako jedna z nielicznych kobiet nawiązałam do tego co o sobie napisali lub pokazali na zdjęciu, i że to było miłe. "co tam" jest
@arteria:

No tak, bo od nowo poznanej osoby ktoś wymaga rozpisywania się...

Może nie potrafisz rozmawiać z ludźmi? Masz nierealne oczekiwania?

Wystarczy mieć minimalnie interesujące życie (poza netflixem, tinderkiem i chill'em), alby nie polec na pytaniu w stylu „co tam".

Ale na 100% to nie twoja wina, skoro życie zmusiło cię do szukania partnera na tinderku, przyczyną twoich niepowodzeń są wszyscy mężczyźni i te ich durne pytania!!1! #pieklokobiet
@Thorrand: co #!$%@?? A w czym jest Tinder zły? Jak tam jest nawet więcej facetów niż kobiet, no ale jakos nie widzę pojazdu na facetów że tam siedzą xd Typowe podwójne standardy. Dla mnie to pytanie jest wyświechtane i zwyczajnie #!$%@?, mam prawo mieć takie zdanie. A ty te swoje daleko idące wnioski na mój temat możesz schować w kieszeń, serio :)
@arteria:

No widzisz – ty masz swoje zdanie na temat zwykłego pytania, a ja mam swoją opinie o tobie ;)

Jak tam jest nawet więcej facetów niż kobiet


No jasne, zepsuty rynek matrymonialny niejako ich do tego zmusza przez dawanie złudnej nadziei, że przez aplikacje randkowe poznanie partnerki jest łatwiejsze (a to nieprawda).

Potem ci faceci, których intencją nie jest wyłącznie ruchanie, trafiają na takie bezwartościowe i płytkie osoby jak ty,
@majcher_krk to tak z ciekawości jak Ty zaczynasz rozmowę? Od samego "hej", odpisze Ci to samo i co dalej? Będziesz skakać jak klaun by rozbawić obcą dziewczynę? By Ona znów odpowiedziała jednym slowem. Nie chcę Cię martwić byczq ale brzmisz jak cuck
@Thorrand: Opinia na temat osoby której nie znasz - nie no, nie ma w tym nic głupiego, wcale xd Jak można po zwykłym wyrażeniu swojej opinii o sposobie zagadania nazywać kogoś płytkim i bezwartościowym? Ja #!$%@? ty mam nadzieję że nie piszesz na serio, bo to jest zwyczajnie #!$%@? śmieszne xd Mogę mieć milion innych zalet, robić tysiące rzeczy z pożytkiem dla innych, ale nie #!$%@? głupia cipo, tutaj pan i
Jak można po zwykłym wyrażeniu swojej opinii o sposobie zagadania nazywać kogoś płytkim i bezwartościowym?


@arteria:

Skąd ten pomysł?

Już nieraz musiałaś zabłysnąć, skoro przy twoim nicku mam odpowiednią notkę – a uwierz mi, na to trzeba sobie wyjątkowo zasłużyć na tym portalu. Gratuluję. Z reguły nie szufladkuję ludzi, więc musiało być grubo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oczywiście gdybym tylko opierał się na tym, co wypisujesz w
to tak z ciekawości jak Ty zaczynasz rozmowę? Od samego "hej", odpisze Ci to samo i co dalej?


@arekop100: A jakiej odpowiedzi spodziewasz się na "Hej", jak dziewczyna dostaje takich wiadomości tysiąc? To z marszu jest ignorowane.

Będziesz skakać jak klaun by rozbawić obcą dziewczynę? By Ona znów odpowiedziała jednym slowem.


@arekop100: Naprawdę widzisz świat tylko w czerni i bieli i jeśli nie zaczynasz rozmowy od "hej" to oznacza że
@majcher_krk no i zobacz geniuszu, jeździsz po kimś kto zadaje pytania w rozmowie, a sam proponujesz by właśnie je zadawać, o opisie na profilach to można pomarzyć, a do zdjęć przed lustrem też nie wymyślisz żadnych pytań. Hipokryta z Cb, jak ktoś chce to bez problemu odpowie na pytanie "hej" i pociągnie dalej rozmowę, utrzymuje swoje zdanie jesteś cuckiem i pajacem, a takie bajki o koleżankach z tindera udowadniają że masz problem
@Thorrand: o #!$%@?, ale wysryw, połowy nie chce mi się nawet czytać xd powiem tylko że frustracja z braku ruchania się aż z ciebie wylewa, bo jeszcze nikt nigdy na tym portalu się tak do mnie nie #!$%@?ł, włączając w to moje stare wpisy, które jak ostatni frustrat wykopałeś sprzed ponad roku. Naprawdę fakt że zadna kobieta cię nie chce to nie moja wina. Nie jest moją winą też to ze
@arteria:

powiem tylko że frustracja z braku ruchania się aż z ciebie wylewa


No tak, ruchanie najwyższą wartością, hehe.

Naprawdę fakt że zadna kobieta cię nie chce


Nie jest moją winą też to ze jesteś na tyle #!$%@? nudny, że uważasz "co tam" za kunszt prowadzenia rozmowy i wyrafinowany sposób na zagadanie


To nie jest kwestia bycia oryginalnym, a raczej szanowania swojego czasu. Na aplikacji, gdzie większość kobiet w ogóle nie
Różnica jest, ale co z tego jak odpowiedź to dalej będzie jedno słowo


@arekop100: Chodzi o to, żeby zainteresować. Zadając takie pytanie, nie chodzi ci o jego treść, a o to co jest po w tym pytaniu ukryte. A ukryty jest sygnał, że masz takie same zainteresowania, coś Was łączy. Uwierz mi, na tak zadane pytanie "z haczykiem" odpowiedzi dostaję zawsze. I nigdy nie jest to jedno słowo.