Wpis z mikrobloga

#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Kilka dni temu pokazałem powstający fort na wzgórzu. Przed chwilą udało mi się dokończyć ostatnie 3 fragmenty skał - więcej zdjęć w komentarzach.

Teraz zabieram się za budowę cmentarza z kaplicą.

PS: przypominam, że jutro nowa seria zestawów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#lego #diy #chwalesie #gimbynieznajo #nostalgia #western
damw - #legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://bricks...

źródło: comment_1636892892u5Lhueqk8QSG8zH4JZO8Z9.jpg

Pobierz
  • 20
Przykro mi, ale to jest beznadziejne. Wygląda jak jeden wielki klocek, wydalony po tygodniowej przerwie od nierobienia kupy, z oczywistych przyczyn poprzedzielany na mniejsze fragmenty już w trakcie samego procesu. Trochę samokrytycyzmu i refleksji jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
@Anaheim: nie mam jeszcze takiej ilości slope'ów i bricków w tych kolorach, żeby zbudować w ten sposób tak duże urwisko :/ Co wcale nie znaczy, że powoli tych klocków nie zbieram.
Plus jest taki, że ponieważ zbudowałem to w taki sposób, jak już uzbieram trochę więcej klocków, będę mógł przebudowywać poszczególne fragmenty zamiast wszystkiego od nowa
@Zdoomwars: to jest moje drugie podejście do budowania skał - nie powiedziałem, że jest idealnie albo super - ciągle się przecież uczę.
Ja jestem zadowolony z efektu końcowego (zwłaszcza biorąc pod uwagę klocki jakie miałem do dyspozycji) - całość mniej więcej pokazuje co chciałem osiągnąć i nie rozpada się (tak jak za pierwszym razem) od samego patrzenia.
Dodatkowo coraz łatwiej mi idzie przechodzenie z budowania w pionie na budowanie w poziomie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damw: moim zdaniem trochę tu można poprawić ale ten komentarz o stolcu wyżej to co najmniej nie na miejscu. Fajny pomysł na te skały, fajny kierunek całej konstrukcji - ja bym się tych kulek pozbył bo wyglądają nienaturalnie i może trochę więcej zieleni wpakował w to urwisko i super by było