Wpis z mikrobloga

@Resuscytacja: Kiedyś napalałem się na BMW i Audi, ALE naczytałem się o tym ile kasy ludzie wkładają w te auta i sobie odpuściłem. Kupiłem Mazdę i od 7 lat wymieniam olej. Co prawda rdza trochę bierze w niektórych miejscach, ale to mi nie unieruchomi samochodu na drodze. Wolę wymienić element jak już będzie paskudny i dalej jeździć bezawaryjnie.
Za trochę może zmienię na coś w automacie. Audi a6 c6 3.0 TDI
@aruel89 szkoda Ci hajsu, bo go nie masz, po co takie gadanie o bezawaryjnej jeździe Mazda w porównaniu do premium?
Jeszcze brakowało żebyś napisał, że mało pali, a V8 to żre, dojedzie tak samo jak Sklasa, stoi w korku jak Porsche i w ogóle bez sensu.
Usprawiedliwianie takich decyzji brzmi tak desperacko jakbyś mówił: ja to nie lubię ładnych kobiet, wolę brzydkie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kipowrot: Zgadza się, nie mam hajsu na lepszy samochód, bo wolę go odkładać na coś innego. Dodatkowo nie mam parcie na super auto jak niektórzy. Najbardziej mi szkoda chłopaków co to kupią sobie na pierwsze auto BMW, a później więcej u mechanika stoi niż jeździ. No, ale BMW ma xd Co z tego, że u mechanika fortunę zostawia. Ważne, że jest BMW xd Ja tam wolę bezawaryjnie jeździć. Nie mam czasu