Wpis z mikrobloga

Z miesiąc temu ktoś wrzucił na grupę fb z alkoholami, zdjęcie z cygarem, zainteresowałem się tym i stwierdziłem, że to może być coś dla mnie. Znalazłem filmik na yt TOP 10 cygar na początek i postanowiłem spróbować po kolei te cygara, które opisują.
Więc muszę się pochwalić, że dzisiaj wypaliłem swoje pierwsze cygaro ( ͡° ͜ʖ ͡°). A na tapetę poszło Quai d'Orsay No.50.

Cygara Quai D’Orsay50 to marka cygar stworzona w latach siedemdziesiątych specjalnie na rynek francuski. Dzięki temu, że cygaro jest niezwykle delikatne i łatwe w paleniu zyskało wielu zwolenników, także w innych krajach. Quai D’Orsay polecane jest szczególnie nowicjuszom w świecie cygar.

Zapłaciłem 37,40zł. Czas palenia 1h05min, mogłem pociągnąć jeszcze z 10min, ale miałem dość. Jeżeli chodzi o smak cygara, to nie czułem nic innego oprócz tytoniu. W połowie poczułem, że jest bardziej pikantne i przy końcówce czułem mega pikantną kawę. Cygaro spaliło się równo, bez żadnych kołków. A jak wrażenia? No mega, ostatnio tak wyluzowany byłem jak paliłem ziółko ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie to jest coś dla mnie. Dodam jeszcze, że palę papierosy i zdarzyło mi się parę razy zaciągnąć, nic fajnego, nie polecam :)
#cygara #cygaro
nagrubo - Z miesiąc temu ktoś wrzucił na grupę fb z alkoholami, zdjęcie z cygarem, za...

źródło: comment_1636932759VsbT6emi7z2jcYzecgX9W5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@nagrubo: z tego co widzę to na filmiku tylko kubańskie cygara chyba dlatego, że autorzy tylko je sprzedają. Osobiście nie jestem ich wielkim zwolennikiem ale czasem jakiegos RASSa albo coś nowego zapalę. Co do Quai D’Orsay50 to kupiłem dwa i pamiętam że oba były kołkowate :D więc na frajdzie i smaku nie umiałem się skupić. Teraz czekam na cohiba shortsy na szybki dymek :)
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@Negeco dobrze, że zwróciłeś uwagę. Muszę to sprawdzić, bo jeżeli wszystkie są kubańskie to nie ma sensu ich wszystkich próbować, trzeba też z innych regionów popróbować. Też się czaję na jakieś shortsy, daj znać jak wypadną te z cohiby ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz