Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@mickpl: Januszerka myśli, że sobie coś przerzuci :) Problem jest taki, że na rynek będzie sukcesywnie wchodziło 900 k mieszkanie budowie + nieruchomości pozostawiane w spadkach po wyżu. A na rynku wynajmu niż. Ukraińcy się zawiną jak zwolnią budowy i gospodarka będzie hamowała. Część mieszkań teraz nie wynajmowana szybko wejdzie na rynek, a nieśmiałe próby przerzucenia podatku skończą się brakiem lokatora lub zakupem własnego, bo we własnym nie będzie podatku a
@mickpl: Jak to panie Areczku, że w takim razie woli pan spłacać ratę kredytu z wkładem gwarantowanym przez państwo?? Panie Areczku, niech pan nie bierze niczego od tych złodziei! Niech pan tu zostanie na stancji, źle panu?, przecież ludzki jestem, i nawet dam małemu Kubusiowi posiedzieć w moim Audi, żeby trochę życia posmakował, żeby wiedział, że i są dobre rzeczy, a nie tylko te podatki przeklęte, ha-tfu, no niech pan mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jajcek: znalazłeś chętnych bo jest rozgrzana gospodarka. Chłodzenie stopami to wyższe bezrobocie itd. Wbrew twoim wyobrażeniom to cena transakcyjna zależy od zdolności kredytowej klientów. Będzie niższa zdolność, będą niższe transakcje a dodatkowo odpadnie Januszerka. Ty jak podwyzszysz opłaty to będziesz sobie sam opłacał czynsz, tak działa wolny rynek ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jajcek: Po co mam z tobą dyskutować, jak wypierasz informacje które przekazuje, bo nie są w twoim i interesie. Czas pokaże, jeszcze 2 miesiące temu mieli nie podnosić, teraz są prognozy już na 3% w połowie przyszłego roku. PLN na łopatkach a ty dalej marzysz :) A podnoś sobie przecież mamy wolny rynek, najwyżej będziesz miał puste mieszkanie i większy czynsz :)