Wpis z mikrobloga

Sekundę temu w #tvn wypowiadały się dwie nieznane mi osoby, ale koles po prawej mówił jak wyglada sytuacja: na granicy praktycznie same młode byczki z telefonami i internetem, wiec świadomi sytuacji oraz pogody. Niestety nie zdążył dokończyć zdania bo go wyciszyli i wjechała pani po lewej mówiąc ze nie prawda, bo to w większości kobiety i dzieci, a tak w ogóle to oni nic nie wiedza i są zmanipulowani przez Białoruś XDDD Ahh #tvpis nie powstydziłoby sie tak żenujacej propagandy
#bialorus
d.....x - Sekundę temu w #tvn wypowiadały się dwie nieznane mi osoby, ale koles po pr...

źródło: comment_1637083286EyIx5SHao3XN9QJLuG2FOh.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sekundę temu w #tvn wypowiadały się dwie nieznane mi osoby, ale koles po prawej


@demonox: Przecież jest podpisanie, że ten z prawej to jakiś PiSowiec
  • Odpowiedz
@demonox: dla wszystkich mamy tylko jedno rozwiązanie wyłącz tvpis, tvn i wejdź na wykop. Tutaj tylko poznasz prawdę. Szerokie spektrum ekspertów, newsy publikowane zanim się wydarzyły i zawsze rzetelne sprawdzone źródło. Polecam, Prezes Białek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fakt jest taki, ze w wiadomościach o 19:00 wprost mowili o mlodych mężczyznach i wmieszanych w nich białoruskich żołnierzach. No ale to juz nie pasuje do narracji o zlym TVN


@kobiaszu: To chyba nie oglądałeś dzisiejszego wydania Faktów, bo tam podkreślali, że głównie MŁODZI MĘŻCZYŹNI robili rozpierduchę. Idź tam dalej popierać tvpis, pisowski trollu
  • Odpowiedz
@demonox: Morozowski wyciszył gościa? xD mogę uwierzyć ze obcięta na chłopca lewaczka #!$%@?ła losowe głupoty, ale bez materiału dowodowego na WYCISZENIE gościa nie uwierzę

Najpewniej po prostu babka mu przerwała i to jest cała „afera”
  • Odpowiedz
To chyba nie oglądałeś dzisiejszego wydania Faktów, bo tam podkreślali, że głównie MŁODZI MĘŻCZYŹNI robili rozpierduchę. Idź tam dalej popierać tvpis, pisowski trollu


@majkkali: Kolego coś mi się #!$%@?ło i miało być "Fakty" zamiast wiadomości
  • Odpowiedz
Jak CNN robił reportaż była mowa o 1200 mężczyznach, 600 kobietach i 200 dzieci. Normalne proporcje, zważywszy na to, że to mężczyźni śmigają "za chlebem". Co, nagle dyskryminacja mężczyzn i baby z dziećmi lepiej wpuszczać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demonox oglądałem ten program i mam nieco inne spostrzeżenia.

Dzienikarz był w miarę obiektywny, nie przeszkadzał pisiorowi aczkolwiek dopytywał i drążył temat gdy on pierdzielił kocopoły, natomiast pozwalał dokończyć wypowiedź.

Pisior oczywiści wysnuł tezę że oni doskonale wiedzą po co tu są, są świadomi, sa dorosłymi ludźmi i odpowiadają za siebie.

Pani z po zripostowała że nie do końca bo w większości są to zmanipulowani ludzie przez Łukaszenkę (przytoczyła historie z utworzeniem
  • Odpowiedz
@demonox: Caly dzień oglądałem TVN24, ostatni tydzień zreszta bo byłem ciekaw ile tego #!$%@? wykopu jest prawdziwe. Temat nr 1 to ataki na granice, nr 2 to brak mediów na granicy i ze Backa zaprasza se wszystkich żeby relacjonowali z ich perspektywy. BTW PiS z tym #!$%@?ł przeokrutnie. Nr 3 Covid Nr 4 #!$%@? inflacja. Jeszcze info ze wszystkie kraje w koło gadają ze sobą na temat kryzysu i nikt z
  • Odpowiedz
@demonox: z twojego opisu wynika, że obie te osoby #!$%@?ły głupoty. Jak ktoś chce posłuchać ludzi, którzy naprawdę wiedzą co mówią i sensownie oceniają sytuację i co można zrobić to polecam np podcast: Raport o stanie świata
  • Odpowiedz
@demonox: skoncz #!$%@? kocopoly. W mediach TVN i Wyborcza notorytcznie przewijaja sie glosy ze to mlodzi i zdrowi ludzie ktorzy chca dostac sie do niemiec. Wyjdz ze swojej ulomnej banki Matecki. Nikt sie na to nie nabiera juz kaleko.
  • Odpowiedz
@mrKuaku: Czyli wyciszyli pisiora który trajkotał kiedy nie była jego kolej i tyle z tej sensacyjnej historii? Niesamowite, gdzie to pisora wyciszać w nie jego czasie, piąta kolumna, w ogóle to ja nie wiem dla czego jest tam ktoś z PO zamiast zrobić jak należy czyli PiS - Solidarna Polska i elo. #!$%@? zdrajcy...
  • Odpowiedz