Wpis z mikrobloga

#kamery #kamera #monitoring #ochrona #dzialka #budujzwykopem #budowadomu

Szukam kamerki na działkę, budowę itd.
-nie mam jeszcze prądu więc musi mieć jakiś akumulator, który ładuje się z panelu lub ma dwa, które można wymieniać co ileś czasu na zmianę.
-musi mieć możliwość włożenia kart od internetu czy jak to się zwie by mieć podgląd z domu lub smartfona, ewentualnie by dostawać powiadomienia mms lub mail gdy czujka wykryje ruch
-podgląd również w nocy
-fajnie jakby była obrotowa, ale to nie mus
-nie musi nagrywać cały czas tylko gdy wykryje ruch
-bardziej chodzi o fakt zobaczenia co się tam dzieje niż by było idealnie widać twarz/rejestracje, to pisze pod katem by nie była za kilka tyś, szukam raczej kamerki budżetowej, jak ukradną będzie mniejsza strata ¯\_(ツ)_/¯

Przeglądając internety jest tego masa i ciężko mi coś wybrać, ktoś jakąś taką ma i poleci?
  • 8
@KONONOWlCZ: fajna, ale trochę za droga (1100zł). Mam blaszak i w tej cenie chyba bym wolał kupić akumulator samochodowy i go schować, panel na dach i dwie kamery inne pod to podłączyć. Ale o coś takie mi chodzi jak podałeś tylko tak do 700zł max szukam
@Gewon: Jestem w tej samej potrzebie, bardziej niż złodziejstwa (budowa zabezpieczona i nie pozostawione nic wartościowego) boję się uszkodzeń/zdemolowania. Zastanawiam się czy wydawać 1k na opisaną przez Ciebie kamerę czy raczej czujnik ruchu ze światłem i fake kamerę. Daj znać co zastosowałeś :D