Wpis z mikrobloga

Nóż dla jednego z Mirków. Ncv1 i drewno egzotyczne. Pochwa z grubej skóry.

Mam straszna ochotę na tworzenie #noze kuchenne, jakoś mam wenę twórczą w tą stronę. Najpierw jednak muszę skończyć już rozpoczęte projekty - w moim przypadku aktualnie właściwie same noże taktyczne.

#justcraftedgoods - tu wrzucam swoje prace

#diy #myslistwo #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1637161094JvcuCOls7z03vDkGoQ2wSo.jpg
  • 9
@zi_bee: @Hellicon:

nie chce mi się za każdym razem tłumaczyć, ze poświęciłem na nie dużo czasu i dobrych materiałów ;)


Tymczasem w kolejnym zdaniu:

...jeśli jesteście zainteresowni to napiszcie do mnie, zawsze każdemu odpisuje ;)


@smieszqje: faktycznie, lepiej tłumaczyć każdemu na priv xDDD
Po co przygotować sobie formułkę "z uwagi na różnorodność użytych materiałów cena tego typu noża może wahać się od 12 do nawet 12000000000 zł. Ten konkretny
Pobierz
źródło: comment_16371673688KLeRJayEeQmfwMbecaUrW.jpg
@vivanat Oczywiście, że wolę rozmawiać na priv. Kiedy ktoś pisze do mnie w wiadomości prywatnej wiem, że jest zainteresowany tym co robię a nie pyta by pytać. Ciebie Mirku irytują takie praktyki, mnie zaś irytuje tłumaczenie się z tego, że cenie swój czas i umiejętności. Pisze to bez cienia złośliwości. Kiedy sobie rozmawaiam z Mirkami na czacie nigdy nie ma jadu i #!$%@?, za to jest merytoryczna dyskusja. Robię to na swoich
Pobierz
źródło: comment_1637169556FILelLCE7XE2jIqAZag23Q.jpg
nie chce mi się za każdym razem tłumaczyć, ze poświęciłem na nie dużo czasu i dobrych materiałów ;)

Tymczasem w kolejnym zdaniu:

...jeśli jesteście zainteresowni to napiszcie do mnie, zawsze każdemu odpisuje ;)


@vivanat: Ale gdzie tu sprzeczność?
Mówimy o produktach tworzonych na zamówienie, w pewien sposób unikatowych.
To trochę tak, jakbyś spytał programistę "ile kosztuje strona internetowa?", albo "ile kosztuje system bazodanowy?"
Albo gdybyś spytał budowlańca "ile kosztuje remont mieszkania?"