Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest w ogóle #!$%@?, że ludzie na steam kupują jakieś karty, skiny itp. Raz wylosowałem jakiegoś pedalskiego skina w cs go i go sprzedałem za 100 dolców (wyglądał jakby ktoś wsadził sobie pistolet w dupe a nastepnie w dżem) i kupiłem za to od #!$%@? gier. W sumie to wszystko tam opycham co idzie opchnąć


@NorthWarrior: Skiny mają wartość- można je odsprzedać na zewnętrznych stronach za realne pieniądze
  • Odpowiedz
@NorthWarrior: A co jest złego w pasywnym zysku, pozwalającym pomnożyć kapitał 4-5 razy w ciągu roku (już po uwzględnieniu prowizji i podatków)? Nikt nie każe ci rzucać pracy. Pokaż mi te bardziej dochodowe inwestycje to chętnie dołączę, tylko nie interesują mnie kolejne, nowopowstające doge coiny będące czystą spekulacją (nie piszę o BTC czy ETH, po prostu masa nowych krypto jest żeby wydoić początkowych inwestorów i się zawinąć).
  • Odpowiedz
@vanillla_guy: Nic nie napisałem o jakimkolwiek inwestowaniu. Poza pracą to ja biorę 50-150zł/h za same montaże kuchni na wymiar, na #!$%@? mi twój pasywny zysk człowieku, do tego mając 8 lat doświadczenia w serwisie elektroniki to ja mogę na kilogramy skupować #!$%@? iphony, naprawiac za grosze i opychać z 10 krotną przebitą względem ceny zakupu (chociaż się rozleniwiłem ostatnio i mi się nie chce). Takiego tysiaka to ja mogę zarobić do
  • Odpowiedz