Wpis z mikrobloga

a tylu swiatlych i wyksztalconych do dzisiaj nie rozumie xD


@marcooo80:

cudzysłowu nie dałeś "swiatlych i wyksztalconych" :)

każdy kto w kwietniu 2020 zobaczył jaki medialny cyrk się #!$%@? wiedział ze nie o wirusa chodzi..
zajęło mi może tydzień żeby znaleźć informacje że jest coś takiego jak WEF co chce zrobić i kto z nimi gada, kim jest Shwab i co oni wszyscy razem chcą #!$%@?ć.

naprawdę wystarczy wyjąć głowę z
Adam_Prosty - > a tylu swiatlych i wyksztalconych do dzisiaj nie rozumie xD

@marco...

źródło: comment_1637315005AV2nAlKqs7bfAmlWH9fGYp.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Adam_Prosty: ale czaisz, że można nie ufać miediom i rządom jak w każdej innej sytuacji i dalej robić swoje, ale nie dopowiadać sobie że jest się internetowym geniuszem intrygi który rozpracował światowy plan na kiblu ze smartfonem w TYDZIEŃ xD wy spiskowcy to lubicie się nawzajem lizać po jajach za przepowiedzenie czegoś. #!$%@? nastrzelacie tych teorii, sprawdzi się 2/10 i nie możecie się powstrzymać od orgazmu. Zabrać Wam ten temat to
czy teorią spiskową jest Wielki Reset?
czy teorią spiskową są wszystkie publikacje WEF i Shwaba?
czy teorią spiskową jest kto się spotyka ze Shwabem i rozmawia o jego "wizjach naprawy świata"?
https://www.weforum.org/agenda/2020/01/davos-2020-who-is-coming-and-everything-you-need-to-know/

to wszystko jest publikowane na stronach WEF, serio nie trzeba być geniuszem żeby trochę tam poczytać i zobaczyć że ich wizje są właśnie wprowadzane w życie.

paker ładnie wszystko streszcza i tyle, też nie musi być geniuszem żeby mieć pewność
@marcooo80: no ok, być może przełożył wygląd sytuacji w Kanadzie. Jak to ma się do Polski? Przecież obecnie nie ma nawet lockdownu, obowiązek maseczek jest mocno uznaniowy w praktyce, szczepienia nie są obowiązkowe, ludzie w sądach wygrywają spory o nielegalnie nałożone kary w związku z obostrzeniami.
Gdzie w Polsce to całe NWO czy inna tajemna organizacja która ma tak wszystkich trzymać za mordę?
każdy kto w kwietniu 2020 zobaczył jaki medialny cyrk się #!$%@? wiedział ze nie o wirusa chodzi..


@Adam_Prosty: to co #!$%@? to jest zwykła fałszywa korelacja. Media kręcą na wszystkim takie cyrki bo strach zwiększa oglądalnosć, ogólnie złe wiadomości zwiększają oglądalnosć. I ty działania mediów które pracują tylko i wyłącznie w interesie swojej oglądalności połaczyłes z tym czy szczepionka jest skuteczna, uznając że działania mediów są dowodem na jej nieskuteczność xDDDDDDDDDDDDDD
@Adam_Prosty: ale typie masz nasrane w głowie xD Wydaje ci się, że przejrzałeś jakiś spisek, bo ktoś tam coś tam w Davos i w ogóle osoby anglojęzyczne mówią po angielsku ("Building back better" - to po prostu slogan i nazwa strategii minimalizowania ryzyka w przypadku klęsk żywiołowych)

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://en.wikipedia.org/wiki/Building_Back_Better

ALE ONi MAJOM NAWET TEN SAM SKRYPT REEEEEE!1!!!!!12111111!!!!!!!!!!!!! WIEM TO BO NA STRIMABLE WIDZIAŁEM ZMONTOWANY WYCINKI KILKUDZIESIĘCIU WYPOWIEDZI PO ANGIELSKU REEEEE!!!@!@!!@!!!!
@TurboDynamo:
w kwietniu 2020 nie było mowy o żadnej szczepionce!!!

wtedy były 2 tygodnie żeby szpitale miały czas przygotować się na falę, bo fali nie da się zatrzymać tylko ewentualnie spowolnić
była transmisja przez powierzchnie
była umieralność 3% populacji
była transmisja przez bezobjawowych
były zżerane płuca u bezobjawowych przez kilka miesięcy po infekcji XD

ja wtedy policzyłem sobie umieralnośc na diamond princess (zamknięta puszka ze starymi ludźmi !!!) umarli tylko starzy
@Adam_Prosty: Daleko mi do teorii spiskowych, ale istnieje grono ludzi którzy jak nie usłyszą o czymś w TV to według nich to nie prawda. Gdyby na scene wyszedł sam Biden i powiedział, że to USA wypuscilo wirusa(i żadne media by tego nie transmitowały) to dalej by nie wierzyli. No bo jak, taki skandal a żadna TV o tym nie mówi?
Media kreują rzeczywistość, niestety.