Wpis z mikrobloga

@JajaPustynnegoKorwina: Masz Jamiego Lannistera - na początku taki trochę kawał cwela i paruwy, kojarzy ci się z Chadem Evansem z amerykańskiego filmu młodzieżowego, co to jest kapitanem szkolnej drużyny futbolowej, rucha dobrą blond raszplę, a na każdy przypał, każdą trudniejszą sytuację reaguje słowami "mój stary jest prawnikiem" - no chciałbyś, żeby upadł i sobie głupi ryj rozwalił.

Ale im dalej w las, tym większym zrozumieniem, szacunkiem, a nawet sympatią zaczynasz go
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: To jak zaorali ten serial kiedy skończył im się materiał źródłowy aż woła o pomstę do nieba. Co ciekawe HBO chciało dać serialowi co najmniej 100 odcinków żeby odpowiednio rozwinąć wątki, ale głupi i głupszy powiedzieli, że nieee. #!$%@?ć ich.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Dany w momencie w którym miała odrobię władzy i zaczęła rościć sobie prawa do #!$%@? wszystkiego, bo krew, bo tytułu, bo ona ma smoki i może stała się irytujáca jak takie małe dziecko w sklepie które się ciągle drze, że ono chce coś dostać.
  • Odpowiedz
@JajaPustynnegoKorwina: btw, skoro już pokazałeś mi tą typiarkę, wiesz że Szary Robak ma zagrać Lestata w nowej wersji "Wywiadu z Wampirem"? Coś czuję, że wyjdzie z tego lipa xD wiesz, nie przeszkadza mi aktor inny niż biały, kompletnie (a w niektórych filmach, czy serialach nie wyobrażam sobie innego, np. w "Luther"), ale biorąc pod uwagę, że w książce są wydarzenia z XVIII i XIX wieku i było niejednokrotnie nadmienione, że czarni
  • Odpowiedz
@Sandrinia: No ja też raczej nie mam nic do koloru skóry, chyba że kłóci się to z przedstawionymi realiami to wtedy xD

A co do Szarego Robaka to znam go tylko z tej roli gdzie cały czas chodzi z taką obrażoną miną się nawet nie jestem w stanie ocenić go jako aktora.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JajaPustynnegoKorwina: mnie dalej dziwi, jak wytwórnia która nad wszystkim sprawuje władze, daje kase, nie była w stanie zapanować na D&D, żeby nagrali tyle odcinkow ile sobie HBO życzy. W ostateczności nawet ich zastąpić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lohengrin: To prawda. Przez takie zakończenie większość fandomu zdechła zaraz po ostatnim odcinku, a HBO straciło na tym sporo pieniędzy bo mogliby zarabiać na franczyzie o wiele więcej niż obecnie.
  • Odpowiedz