Wpis z mikrobloga

nie ma to jak wstawiać populistyczne tweety populisty, który sam przyznaje, że jest populistą


@Wojt_ASR_: czy populista przyznający, że jest populistą trochę przestaje nim być
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: a jeżeli ktoś nie chce żydów to niech się z nimi nie zadaje, nie chce homoseksualistów to niech się z nimi nie kumpluje, nie chce aborcji to niech jej nie robi, nie chce podatków to niech mieszka w szałasie po środku lasu, nie chce UE to niech spier**** na Białoruś, bo tam łatwiej prowadzić działalność gospodarczą. Reszta chce żyć normalnie w kraju z zachodnimi standardami. Wstyd udostępniać taki populistyczny wysryw
  • Odpowiedz
@piwniczak: A co ma bycie antyszczepem do niechęci do lockdownów? Widzę teraz antyszczep to już taki umbrella term, każdy kto nie wyznaje świętej religii "zamknąć wszystko na 10 lat" jest antyszczepem xD Jestem w pełni zaszczepiona i mogą mnie w dupę pocałować z tymi lockdownami, czas skończyć z tym cyrkiem, jak ktoś się boi umrzeć to ma pełne prawo się zabarykadować w domu do końca świata jak ma taką fantazję.
  • Odpowiedz
@hobbyturysta: jak ktoś jest za zakazem legalnej aborcji, to niech po prostu jej nie wykonuje, reszta ludzi chce mieć prawo wyboru.
Jak ktoś jest za zakazem organizacji parad równości, to niech na nie nie chodzi, reszta ludzi chce móc sama zdecować i mieć wolność demonstracji.
XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@piwniczak: @Wojt_ASR_: zaczynam popierać takie myślenie bo i ja i wszyscy moi znajomi zaszczepieni a tu zaraz jakoś debil wymyśli że mamy siedzieć w domach bo wirus. W dupie to mam, niech niezaszczepi umierają a resza niech zacznie żyć normalnie bo dwa lata siedzenia w domach to już grube przegięcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@hobbyturysta: Jeśli ktoś chce zakazu aborcji, to niech jej nie dokonuje i nie przeszkadza innym. Reszta chce móc mieć dostęp do zabiegu medycznego, by móc spędzić inaczej życie niż wychowując niechciane dziecko.

A nie, w tym przypadku jest error?
  • Odpowiedz
Bycie przeciwko lockdownom nie rowna sie bycia antyszczepem.
Jestem zaszczepionym ozdrowieńcem a jestem przeciwko lockdownom i covid passom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@hobbyturysta: jak ktoś nie chce aborcji, to niech jej poprostu nie dokonuje.

Jak ktoś nie chce brać ślubu z osobą tej samej płci to niech go poprostu nie bierze

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Szkoda że Memcen nie jest taki progresywny kiedy idzie o aborcję, wiarę czy związki partnerskie. No ale wolność musi mieć jakieś granice nie?
  • Odpowiedz