Wpis z mikrobloga

nPost - walka o Gądów


@bachus: te dwa na dole, to przy biurowcach dla ich pracowników pewnie, bo nikt z mieszkańców tam nie ma po co iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i tak brakuje dalej, koło Tęczy / Bajana, bo ten jeden wielki ciągle jest przepełniony.
@symis: te przy biurowcu są głównie oblegane, bo lokany kurier ma zawsze przepełniony paczkomat bezpośrednio przy Astrze, dodatkowo łatwiej mu wjechać pod biurowiec ;-)
Ten przy Tęczy to kawał sku... paczkomatu a i tak za kilka tygodni będzie tam kolejka na pół godziny do odbioru paczki prosto z samochodu.
@bachus: w sumie racja, tamte dwa pozostałe są malutkie i szybko się przepełniają.
Tak czy siak, jakiś jeden by się jeszcze przydał w okolicy - koło Biedronki czy gdzieś na Bajana.
@bachus: paczkomaty to najlepsze, co mogli wymyślić jeśli chodzi o przesyłki. Nawet mimo tego, że siedzę ciągle w domu, to zamawiam do paczkomaty, który mam pod blokiem. Przynajmniej nikt mnie nie obudzi o 8 rano, czy nie będę zmuszony siedzieć i czekać, gdy chcę akurat wyskoczyć, choćby do sklepu. Złoto.
@symis: na Bajana Spółdzielnia Szóstka zwróciła się do mieszkańców o zgodę na zainstalowanie kilku paczkomatów na terenie nieruchomości spółdzielni, ale ludzie się nie zgodzili (mimo że dochód leciałby na fundusz remontowy danej nieruchomości) ¯\_(ツ)_/¯