Wpis z mikrobloga

Mirków spod tagu #mirkokoksy chciałbym przestrzec przed praktykami w McFIT.
W Październiku 2019 roku po 3 miesięcznym okresie wypowiedzenia umowy zakończyłem z nimi współpracę (a przynajmniej taką miałem nadzieję)
Rok później, czyli w lipcu 2020 ku mojemu zdziwieniu dostaję sms o zablokowaniu karty i konieczności uregulowania płatności na ponad 270 złotych.

Skontaktowałem się z BOK gdzie poinformowano mnie, że w czerwcu 2020 podpisałem rzekomo nową umowę (oczywiście nie dostałem żadnej jej kopii na maila)

Pracownik BOK przesłał mi kopie umowy dopiero po kontakcie mailowym, przez fanpage na FB oraz telefonicznym, gdzie jako podpis widnieje adres IP który nie należy do żadnego z urządzeń z jakich korzystam)

Na nic zdały się tłumaczenia, że nie mam z tą umową nic wspólnego i mogą sprawdzić że nie odebrałem nawet karty a jedyne co mogą mi poradzić to pójść na policję xD

#mcfit
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@duluke: ja #!$%@? ciekawe praktyki, rozumiem że nie miałeś na tej karcie 270 złotych? Dlatego zablokowana? Bo tak naprawdę jakby pobrali to mógłbyś się nawet nie zorientować, także uważam że to może być ich sposób "pozyskiwania klientów", a w ogóle podpis umowy przez adres IP? No #!$%@? bądźmy poważni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duluke: Dobra czaje, nie no myślę że ja po prostu się na jaką wizję nakręciłem i dlatego, bo teraz jak czytam jeszce raz to oczywiste jest :) no ale dobra mówisz że nie palisz bo nic nie podpisywałes i koniec tematu czy musisz Ty to załatwiać i iść na policję?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@duluke: to jest dla mnie niepojęte, jak umowa może być podpisana adresem IP, czy to jest zgodne z prawem? A na koniec okaże się że to IP jakiegoś ich pracownika, który chciał podbić statystyki, nie daj się tam i dawaj znać jak to się skończy