Wpis z mikrobloga

Obejrzałem raz jeszcze video które neguje 2 płcie biologiczne, które dla wielu lewaków jest podstawą ich wiedzy o tym problemie.
Ja pier do lę, jest to tak nieudolne, tak manipulacyjne nagranie, że głowa boli. Same pseudoargumenty bez żadnej podstawy naukowej i logicznej.
Jakies totalnie durne analogie w tym do długości fal światła widzialnego XDD
Idąc tym tokiem "rozumowania" to nie mamy gór i głębin oceanicznych, tylko spektrum wysokości .... yyyy bo długości fal itd. itp.
Innym przykładem tych twardych dowodów, że nie powinniśmy mówić o 2 płciach biologicznych, tylko człowieku w zasadzie z płynna płcią gdzieś na spektrum, jest coś w tym stylu.

Jeżeli wytniemy choremu facetowi jaja, to nikt nie mówi, ze to nie facet.
A jak jakas osoba, która urodzi się bez jąder, uwąza się za faceta, to ludzie to negują.
Nie no ... identyczna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie 1 do 1 XDD

(PS co prawda nie wykluczam tego, że ta osoba urodzona bez jąder finalnie może być facetem, ale te porównanie jest IDIOTYCZNE bo to nie jest żadną logiczną analogią)

To jest tak durne porównanie, a robi tam za twarde dowody logiczne XDD
Równie dobrze, w takim razie człowiek ma od 0-4 rąk, bo tak czasem się rodzimy. Zmieniać podręczniki i wizerunek człowieka!!!
Na serio lewactwo traktujecie ten materiał jako wasza biblię wiedzy nt trans i płci? XDDD

Omawiane video:
https://www.youtube.com/watch?v=igjhN5puQIk

wiedza nt płci:
https://www.totylkoteoria.pl/plec-biologiczna-kulturowa-gender/

"Nie ma trzeciej płci ani
kolejnych. Jest jedynie płeć męska i żeńska, przy czym obie mogą występować w
pewnych wariantach lub w spektrum (od męskiego do żeńskiego) ..."
"Niektóre cechy płciowe są
rozpięte w spektrum (o czym dalej), które wciąż rozchodzi się między rodzajem
męskim i żeńskim (i żadnym innym)."

Różna liczba CECH TO NIE różna liczba płci biologicznych.

Pamiętajcie, co innego:
- płeć biologiczna,
- tożsamość płciowa,
- orientacje seksualne,
- społeczne rolne płciowe.
Mieszanie tego, prowadzi do absurdów i negowania nauki.

Owe "spektrum" płci powstaje praktycznie zawsze przez to, że w fazie płodowej dochodzi do pewnych problemów hormonalnych, czasem bywają tez po prostu błedy genetyczne. Ale takie same problemy pojawiają się wtedy, gdy dziecko rodzi się np: z 1 ręką.
Czy ktos normalny mówi wtedy o spektrum co do ilości biologicznej rąk dla naszego gatunku? Nie #!$%@?, człowiek ma 2 ręce i żadne bajanie o długości fal i przykłady z dupy, tego nie zmienią. Co NIE zmienia faktu, że człowiek o ilości rąk 0 czy 4, nie jest człowiekiem, jest! Ale jego inność, nie daje żadnych podstaw do zmiany definicji człowieka w tym zakresie.

Aha, co ważne, ja NIE NEGUJĘ samego faktu, że dane spektrum płci istnieje. Nikt normalny nie neguje osób trans, obojniactwa itd.
Ale fakt występowania spektrum, nie oznacza, że mamy z 50 płci biologicznych i przez to że jest ich tak dużo .... to w zasadzie powinniśmy zrezygnować z określania płci.

https://www.youtube.com/watch?v=_Q9YKfepsMo

#bekazlewactwa #auka #heheszki ##!$%@?
27er - Obejrzałem raz jeszcze video które neguje 2 płcie biologiczne, które dla wielu...

źródło: comment_16375807447mqr1hcofK38gGDf0NkWGB.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@27er: to jest chyba największy problem.

Jeśli bycie mężczyzna lub kobietą nie odnosi się do biologii, wyglądu, zachowania czy czegokolwiek innego to w praktyce mamy do czynienia z pustymi terminami, które nic nie znaczą.
  • Odpowiedz
@Basiura89:
Ja już mam wymiane nt tego z jednym z nich i już nawet nie chce mi się tego toczyć dalej.
Więc niech sobie piszą co chcą tutaj, mam to w dupie.
  • Odpowiedz
Aha, co ważne, ja NIE NEGUJĘ samego faktu, że dane spektrum płci istnieje. Nikt normalny nie neguje osób trans, obojniactwa itd.

Ale fakt występowania spektrum, nie oznacza, że mamy z 50 płci biologicznych i przez to że jest ich tak dużo .... to w zasadzie powinniśmy zrezygnować z określania płci.


@27er: ale kto postuluje to?

Postuluje się przestanie używania płci biologicznych/chromosomalnych do postrzegania/zwracania uwagi/zabierania dostępu osobom do miejsc na ich podstawie,
  • Odpowiedz
ale kto postuluje to?

@iAmTS:
Czy ty potrafisz czytać/oglądać ze zrozumieniem?
Podsumowanie o co im chodzi przecież jest w tym odcinku. Celem ostatecznym jest dązenie do zrezygnowania z pojęcia płci biologicznej, bo 1-2% osób może poczuć sie urazona.
Zamiast płci biologicznej ma obowiazywac tylko tożsamość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym samym każdy kto wspomni o 2 płciach biologicznych, będzie wszystkoFOBEM.
Czego nie ogarniasz?
27er - > ale kto postuluje to?
@iAmTS: 
Czy ty potrafisz czytać/oglądać ze zrozumie...

źródło: comment_16375873380OvgdqZdMRzlHoTDy48Bpi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
twojej ekstrapolacji czyichś poglądów na zamierzony globalnie standard

@iAmTS:
Jesteś komiczna.
Wystarczy myśleć ciut dalej niż na rok do przodu i zobaczyć, jak lewactwo wyklucza i obraża drugą stronę.
Wiele osób na uczelniach było już sprowadzonych do wszystkofobów, tym samym wymuszając poprawnośc polityczną na innych. Teraz to sięga już nawet nie jakiś "no nejmów", ale całkiem znanych osób, gdzie za stwierdzenia typu

"„Znam i kocham osoby transpłciowe, ale wymazanie pojęcia płci
  • Odpowiedz
@27er: typie dyskutowaliśmy, na #!$%@? do mnie piszesz żeńskimi zaimkami, używając argumentów slippery slope i to jeszcze przy filmikach jakichś profesorów a nie z faktyczną legislacją, jak sam wiesz, ze inne formy zwracania się po płci w społeczeństwie są zasadne, skoro sam je rozróżniasz w poście xD
  • Odpowiedz
typie dyskutowaliśmy, na #!$%@? do mnie piszesz żeńskimi zaimkami,

@iAmTS:
A co za róznica, jak płeć nie istnieje? To ci coś zmienia czy mówię do ciebie jak do faceta lub jak do kobiety, skoro nie ma 2 płci? Pisze do ciebie jak do spektrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie z faktyczną legislacją

@iAmTS:
aaaaahaaa, czyli dopiero jak w ustawie to wszystko będzie zapisane, to będzie
  • Odpowiedz
@27er: xD Idealnie pokazujesz jak nie rozumiesz tego co kopiujesz i wklejasz.

To nie znaczy baranie, ze teraz nie można się zwracać do nikogo i że każdy jest płynny bez określeń. Chodzi o to, ze nie definiujemy ram 0-1 używając biologii tylko innych kryteriów i w kontaktach z ludźmi myślimy o ich preferencjach. Myślę, ze posiadając niebieski pasek i używając form męskosobowych wyraźnie zaznaczylem jak można się do mnie zwracać.

Nie
  • Odpowiedz
xD Idealnie pokazujesz jak nie rozumiesz tego co kopiujesz i wklejasz.

@iAmTS:
To idealnie pokazuje, że jesteś lewaczkiem, który nie rozumie, że toższamośc płciowa a płeć biologiczna to 2 rózne sprawy. I przez mieszanie tych 2 pojęć, chcesz zlikwidować pojęcie płci biologicznej.
Ty nawet nie masz pojęcia o czym rozmawiamy.
Przeczytaj uważnie tern artykuł, byś choć miał podstawy
https://www.totylkoteoria.pl/plec-biologiczna-kulturowa-gender/

Myślę, ze posiadając niebieski pasek i używając form męskosobowych wyraźnie zaznaczylem jak
  • Odpowiedz
@27er: no #!$%@? przecież właśnie w pierwszym zdaniu ci napisałem, ze tak jest ale z tego ze są biologiczne nie wynika, ze należy wykluczać osoby z inną identyfikacją. I, ze trzeba spojrzeć na temat szerzej, a nie zamykać się na klasyfikowanie ludzi sposobami sprzed wojny bo wynika to z faktu naukowego.

Ty zaś robisz z tego apokaliptyczną wizję homokomando, bo ktoś wejdzie i zmieni sposób komunikacji, który ma za zadanie jednak
  • Odpowiedz
ze tak jest ale z tego ze są biologiczne nie wynika, ze należy wykluczać osoby z inną identyfikacją.

@iAmTS:
A kto ci powiedział, że ja wykluczam?
Specjalnie użyłem takiego zaimka, by podkreślić, ku jakiemu absurdowi to zmierza.
Ludzie sa wykluczani za to, że stwierdzają fakt, że sa 2 płcie biologiczne.
Ja nie walczę z tym, że nie ma osób trans i 54 innych tożsamości. Ja walczę z tym, że ktoś neguje
  • Odpowiedz
@NaczelnyMizoginRP: Po prostu powiedz, że masz w dupie naukę i wolisz udawać, że masz rację, bo praktycznie to jest to samo, co napisałeś xD

PS: Aleś dowalił, tak się skapnąłem xD

WSZYSCY mają sex i gender, więc właśnie nazwałeś każdego człowieka na ziemi degeneratem, brawo xDDDD
  • Odpowiedz